מיום חמישי שעבר חלה ירידה חדה נוספת במספר החולים הפעילים בשתי הערים. היכנסו להשוואה המעניינת והאופטימית ביחס לשבועות הקודמים

שרון יונתן

בתקופה האחרונה אנו עדים לשיפור דרסטי בנתוני תחלואת הקורונה והשבוע האחרון שבר את כל השיאים. יום חמישי הגיע וזה הזמן לסיכום השבועי המסורתי שלנו בהרצליה וברמת השרון.

נפתח עם הרצליה שבתחומה נוספו 3 מאומתים בלבד מיום חמישי שעבר (4,223 מפרוץ המגפה), נתון שנראה ונשמע דמיוני לגמרי עד לאחרונה. רק לשם השוואה, בשבוע שקדם לשבוע האחרון נוספו בהרצליה 31 מאומתים ו- 54 בשבוע שקדם לו. צניחה גם במספר החולים הפעילים שעומד היום על 25 בלבד לעומת 54 לפני שבוע ו- 114 לפני שבועיים. מספר התושבים הנמצאים בבידוד עומד על 498 לעומת 795 בחמישי שעבר. סתם בשביל הפרוטוקול, ציון הרמזור בהרצליה עומד על 0.7 היום בדיוק כמו בחמישי שעבר.

ברמת השרון נוספו בשבוע האחרון 7 מאומתים בלבד (1,916 מפרוץ המגפה), כאשר מיום שני לא נוסף אף מאומת. בשבוע שקדם לשבוע זה נוספו 16 מאומתים ובשבוע שקדם לו נוספו 36. גם ברמת השרון כמובן צניחה במספר החולים הפעילים: כיום יש בה 5 חולים בלבד לעומת 11 בחמישי שעבר ו- 41 לפני שבועיים. מספר התושבים הנמצאים בבידוד עומד היום על 82 לעומת 130 ביום חמישי שעבר. ושימו לב לנפלאות ציון הרמזור שלמרות העובדה שברמת השרון אין כמעט חולים פעילים, עלה מ- 0.7 ביום חמישי שעבר ל- 1.6 היום. הזייה.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר יונה לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן