בהרצליה נוספו בשבוע האחרון 54 מאומתים וברמת השרון 16 בלבד. ירידה חדה גם במספר החולים הפעילים

שרון יונתן

בשבוע האחרון אנו שמחים לבשר לכם מדי יום על השיפור המשמעותי בנתוני תחלואת הקורונה בהרצליה וברמת השרון. יום חמישי הגיע וזה הזמן לסיכום השבועי המסורתי שלנו שממחיש יותר טוב מהכל את ההטבה בנתוני התחלואה.

נפתח עם הרצליה שבשבוע האחרון (מיום חמישי שעבר) נוספו בה 54 מאומתים בלבד לעומת 100 בשבוע שקדם לו. גם מספר החולים הפעילים ירד משמעותית: 114 היום לעומת 158 לפני שבוע. למרות זאת, חלה דווקא עלייה במספר התושבים בבידוד: 727 היום לעומת 617 בחמישי שעבר. ביממה האחרונה נוספו בהרצליה 8 מאומתים (4,189 מפרוץ המגפה) ומספר החולים הפעילים ירד בעשרה ועומד, כאמור, על 114. ציון הרמזור בהרצליה עומד על 3.5, בדיוק כמו לפני שבוע.

ברמת השרון נוספו בשבוע האחרון 16 מאומתים בלבד לעומת 36 מאומתים בשבוע שקדם לו, כלומר, גם כאן ירידה של כמחצית במספר המאומתים בשבוע החולף. מספר החולים הפעילים עומד היום על 41 לעומת 73 בחמישי שעבר. מספר התושבים בבידוד עומד היום על 207 לעומת 246 לפני שבוע. ביממה האחרונה לא נוספו מאומתים ברמת השרון ומספרם עומד עדיין על 1,900 מפרוץ המגפה, כאשר מספר החולים הפעילים ירד בשניים מאתמול. בניגוד להרצליה, ברמת השרון הייתה צניחה בציון הרמזור בשבוע האחרון: ציון 2 היום לעומת ציון 4 בחמישי שעבר.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר יונה לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן