שתי הערים שמרו על ציוני הרמזור שלהם ובשתיהן חלה ירידה משמעותית במספר התושבים הנמצאים בבידוד. מספר החולים הפעילים ללא שינוי מאתמול

שרון יונתן

מגמות הפוכות בשתי הערים שלנו ביממה האחרונה: בהרצליה שוב מספר מאומתים גבוה, ברמת השרון ירידה למספר חד ספרתי.

נפתח עם הרצליה שמספר המאומתים בה שוב עם הקידומת 3 והפעם 31 ביממה האחרונה (3,524 מפרוץ המגפה). לאחר שבשבוע האחרון ירד אחוז הבדיקות החיוביות בהרצליה ועמד בממוצע על 4.1%, הרי שביממה האחרונה האחוז זינק ל- 4.9 מתוך 769 בדיקות קורונה (לעומת ממוצע של 665 בדיקות קורונה ליום בשבוע האחרון). בשל עלייה חדה במספר המחלימים (3,141 מפרוץ המגפה), מספר החולים הפעילים נותר על 328, כפי היה אתמול. ירידה חדה מאוד נרשמה במספר התושבים הנמצאים בבידוד: 347 היום לעומת 550 אתמול. ציון הרמזור בהרצליה ממשיך לעמוד על 5.6, זה היום החמישי ברציפות.

ברמת השרון נרשמה יממה טובה עם מספר חד ספרתי של מאומתים, בסך הכל 8 חדשים (1,672 מפרוץ המגפה). גם ברמת השרון מספר החולים נותר כפי שהיה אתמול, על 147. בניגוד להרצליה, אחוז הבדיקות החיוביות ברמת השרון ביממה האחרונה ירד: 3.3% לעומת ממוצע של 3.9% ליום בשבוע האחרון. מספר הבדיקות אתמול עמד על 304, בדומה למספר הבדיקות היומי הממוצע בשבוע החולף. גם ברמת השרון ירידה חדה מאוד במספר התושבים הנמצאים בבידוד: 160 היום לעומת 251 אתמול. ציון הרמזור ברמת השרון נותר על כנו ועומד על 5.1, היום השני ברציפות.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן