מספר המאומתים ממשיך להיות גבוה, אבל ציוני הרמזור לא עולים ולכן בשתי הערים הצהובות הלימודים יוכלו להתחדש ביום חמישי, לפי המתווה שקבע משרד הבריאות

שרון יונתן

לקראת החזרה הצפויה ללימודים, ציוני הרמזור חשובים עתה יותר מתמיד. הרצליה ורמת השרון עדיין צהובות והלימודים בהן יוכלו להתחדש ביום חמישי בכפוף להחלטת הממשלה.

בהרצליה נוספו ביממה האחרונה 36 מאומתים, כאשר מספר החולים הפעילים עלה בתשע מאתמול ועומד על 331. ציון הרמזור בהרצליה נותר על 5.6, בשורה טובה לקראת החזרה ללימודים הצפויה ביום חמישי. ביממה האחרונה בוצעו 901 בדיקות קורונה בקרב תושבי הרצליה (4.3% חיוביים) ומספר התושבים הנמצאים בבידוד עומד על 589. מספר הנפטרים בהרצליה מקורונה עומד על 58. מתחסנים במנת חיסון ראשונה – 54% מכלל תושבי העיר, מנת חיסון שניה – 35.5%.

גם ברמת השרון יממה לא טובה עם תוספת של 24 מאומתים, כאשר מספר החולים הפעילים עלה רק בשניים ועומד על 150. ציון הרמזור ברמת השרון ממשיך לרדת ועומד על 5.5, כך שגם בה הלימודים צפויים להתחדש ביום חמישי הקרוב. ביממה האחרונה בוצעו בקרב תושבי רמת השרון 380 בדיקות קורונה (5.3% חיוביים) ומספר התושבים בבידוד עומד על 252. מספר הנפטרים מקורונה עומד על 22. מתחסנים במנת חיסון ראשונה – 57.5% מכלל תושבי העיר, מנת חיסון שניה – 38.5%.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן