שתי הערים עדיין צהובות עם ציון 5.6 במדרג הרמזור שעלול להשפיע על פתיחת מערכת החינוך בימים הקרובים. ביממה האחרונה: הרצליה – 30 מאומתים, רמת השרון – 8 מאומתים

שרון יונתן

חוסר הוודאות לגבי החזרה ללימודים עדיין נמשכת ואנו עוקבים אחרי ציוני הרמזור ומקווים ששתי הערים שלנו יישארו צהובות ולא יגיעו למדרג הכתום.

נפתח עם הרצליה שבימים האחרונים ציון הרמזור שלה במגמת עלייה ועומד היום על 5.6 לעומת ציון 5, רק לפני ארבעה ימים. עוד יממה לא טובה בהרצליה עם תוספת של 30 מאומתים. מספר החולים הפעילים ללא שינוי משמעותי: 322 היום לעומת 324 אתמול וזאת בזכות עלייה של 28 במספר המחלימים שהחליף קידומת ועומד על 3,024. ביממה האחרונה בוצעו בקרב תושבי הרצליה 367 בדיקות קורונה בלבד, אך מאידך שיעור החיוביים היה גבוה ועמד על 6.5%. מספר התושבים הנמצאים בבידוד עומד על 590. מספר הנפטרים בהרצליה מקורונה עומד על 57. מתחסנים: 53% מכלל תושבי הרצליה קיבלו מנת חיסון ראשונה, 34.5% קיבלו גם את מנת החיסון השניה.

ברמת השרון מגמה הפוכה, כאשר בימים האחרונים ציון הרמזור נמצא בירידה ועומד היום על 5.6 לעומת 5.9 ביום שישי האחרון. ברמת השרון נוספו ביממה האחרונה רק 8 מאומתים וזאת כתוצאה משיעור של 4.2% בדיקות חיוביות מסך 237 בדיקות בלבד שבוצעו בקרב תושבי העיר. מספר החולים הפעילים ירד בעשרה מאתמול ועומד על 148, כאשר מספר התושבים הנמצאים בבידוד עומד על 243. מספר הנפטרים מקורונה ברמת השרון עומד על 22. מתחסנים: 56.5% מכלל התושבים קיבלו מנת חיסון ראשונה, 37.5% קיבלו גם את מנת החיסון השניה.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן