מסיכום נתוני תחלואת הקורונה עולה כי מספר המאומתים בחודש ינואר יותר מהכפיל את עצמו בהשוואה לחודש דצמבר. ומהו אחוז המאומתים והנפטרים בחודש האחרון ביחס לכל תקופת המגפה? היכנסו וגלו

שרון יונתן

הסגר ממשיך להתארך והמוטציות ממשיכות להרע לכולנו. לרגל תחילת החודש, סיכמנו עבורכם את נתוני חודש ינואר לעומת חודש דצמבר. התוצאות, איך נאמר בעדינות, לא טובות בכלל.

נפתח עם הרצליה שבתחומה נוספו בחודש האחרון 904 מאומתים, מתוך 3,191 מאומתים מפרוץ המגפה. כלומר, 28% מסך המאומתים בהרצליה מפרוץ המגפה נוספו רק בחודש האחרון. רק לשם השוואה, בחודש דצמבר נוספו בהרצליה 419 מאומתים, כלומר, בחודש האחרון מספר המאומתים בהרצליה יותר מהכפיל את עצמו. מספר הנפטרים בהרצליה מקורונה בחודש ינואר עומד על 13 מתוך 55 הנפטרים מהמחלה מפרוץ המגפה. כלומר, כמעט רבע מסך הנפטרים בהרצליה נפטרו רק בחודש האחרון.

ברמת השרון נוספו בחודש ינואר 460 מאומתים, מתוך 1,528 מאומתים מפרוץ המגפה. כלומר, 30% מסך כל המאומתים מפרוץ המגפה נוספו רק בחודש האחרון. גם ברמת השרון, מספר המאומתים בחודש ינואר יותר מהכפיל את עצמו מחודש דצמבר (204 מאומתים). מספר הנפטרים מקורונה ברמת השרון עמד בחודש האחרון על 7 מתוך 22 נפטרים מפרוץ המגפה. כלומר, שליש מכמות הנפטרים נפטרו רק בחודש האחרון, בדומה לנתון הארצי שפורסם היום.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן