בהרצליה נוספו ביממה האחרונה 7 מאומתים וברמת השרון שניים בלבד. המספרים הטובים נובעים, ככל הנראה, ממספר הבדיקות הנמוך יחסית, כפי שקורה בשבתות

שרון יונתן

נתוני היממה האחרונה הם מצוינים ולא משקפים את התקופה האחרונה, אבל ככל הנראה נובעים ממספר בדיקות הקורונה הנמוך יחסית, כפי שקורה בשבתות. נחזיק אצבעות שנוכל לדווח על מספרים כאלו גם בהמשך.

נפתח היום עם רמת השרון שבה נוספו ביממה האחרונה רק 2 מאומתים (1,412 מפרוץ המגפה) ומספר החולים ירד בשלוש ועומד על 173 (רק 2 מאושפזים בבית חולים). יחד עם זאת, צריך לציין שביממה האחרונה בוצעו בקרב תושבי רמת השרון רק 221 בדיקות קורונה (2.3%). מספר התושבים הנמצאים בבידוד ירד ל- 313. גם ציון הרמזור של רמת השרון בירידה ועומד היום על 5.4. מספר הנפטרים ברמת השרון מקורונה עומד על 19.

בהרצליה ציון הרמזור נותר על 6.1 (צבע כתום), כאשר ביממה האחרונה נוספו 7 מאומתים בלבד ומספר החולים ירד בשניים מאתמול ועומד על 397. יחד עם זאת, יש לסייג ולציין שמספר בדיקות הקורונה בקרב תושבי הרצליה עמד ביממה האחרונה על 507 בלבד (4% חיוביים). ירידה נוספת במספר התושבים בבידוד: 856 היום לעומת 917 אתמול. מספר הנפטרים בהרצליה נותר על 52.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן