נתון כזה לא זכור לנו ברמת השרון מאז פרוץ המגפה. בהרצליה מספר החולים הפעילים דווקא ירד בזכות עלייה חדה מאוד במספר המחלימים. וכמה תושבים כבר התחסנו נגד קורונה? היכנסו וגלו

שרון יונתן

נתוני התחלואה לא יורדים גם בתום שלושה שבועות לסגר, מתוכם שבוע בסגר המהודק.

נפתח הפעם עם רמת השרון שרושמת יממה רעה מאוד עם תוספת של 35 מאומתים, נתון שלא זכור לנו ברמת השרון ביממה אחת מפרוץ המגפה (1,297 מאומתים עד כה). עד כמה מדובר בנתון קשה, נזכיר שרק אתמול פרסמנו כי בשבוע האחרון נוספו 17 מאומתים בממוצע ליום, כך שמדובר בהכפלת הכמות שנובעת מאחוז חיוביים גבוה במיוחד שעמד על 4.3 מתוך 697 בדיקות קורונה ביממה האחרונה. בשל עלייה במספר המחלימים, מספר החולים הפעילים עלה רק בעשרה: 184 היום לעומת 174 אתמול.

בתוך כך, ברמת השרון אפשר לפחות להתעודד מקצב החיסונים. על פי נתונים שפרסם הבוקר משרד הבריאות, עולה כי 28.5% מתושבי העיר התחסנו במנת החיסון הראשונה ואילו 2.25% התחסנו גם במנת החיסון השניה. מספר התושבים הנמצאים בבידוד ללא שינוי משמעותי מאתמול ועומד על 435.

בהרצליה נוספו ביממה האחרונה 25 מאומתים (2,697 מפרוץ המגפה), נמוך בקצת מממוצע המאומתים בימי השבוע האחרון שעמד על 30. למרות זאת, מספר החולים הפעילים ירד משמעותית, 305 היום לעומת 321 אתמול וזאת בזכות זינוק חד מאוד במספר המחלימים: 2,344 היום לעומת 2,311 אתמול.

על פי נתוני משרד הבריאות, 25.7% מתושבי הרצליה כבר קיבלו את מנת החיסון הראשונה נגד קורונה ו- 2% אף את המנה השניה. ביממה האחרונה בוצעו בקרב תושבי הרצליה 1,193 בדיקות קורונה (2% חיוביים) ומספר התושבים הנמצאים בבידוד עלה בקצת מאתמול ועומד על 1,190.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן