הקורונה לא פוסחת גם על מערכת החינוך ומספר קפסולות בבתי ספר נכנסו לבידוד בימים האחרונים. מספר החולים הפעילים עומד כבר על 214 ומספר התושבים בבידוד הגיע ל- 1500

שרון יונתן

תחלואת הקורונה בהרצליה ממשיכה לזנק וביממה האחרונה נוספו בעיר 29 נדבקים ומספרם מפרוץ המגפה עומד כבר על 2,212. מספר החולים הפעילים עלה ל- 214 לעומת 201 אתמול. ציון הרמזור של הרצליה נותר, זה היום הרביעי ברציפות, על 6.1. כזכור, הבוקר פרסמנו ב"שרון און ליין" כי משה פדלון פנה לשר הבריאות בטענה כי חישוב ציון הרמזור בהרצליה הוא שגוי.

מתחברים קבוצה לכישורים חברתיים

מספר התושבים הנמצאים בבידוד שובר שיאים ועלה היום ל- 1,504 לעומת 1,353 אתמול. ביממה האחרונה בוצעו 1,090 בדיקות קורונה (2.4% חיוביים). מספר הנפטרים בהרצליה עומד על 41.

העלייה החדה בתחלואה בהרצליה לא פוסחת על מוסדות החינוך ובאתר העירייה פורסמו מספר בתי ספר שבהם ביקר הנגיף: בית ספר שז"ר קפסולה א' של כיתה ה1' (התלמידים בבידוד עד ה- 4 בינואר), כיתה ב1' בבית הספר ברנדיס (התלמידים בבידוד עד ה- 4 בינואר), חט"ב בן גוריון כיתה ז'3 קפסולה 1 מגמת מחול (התלמידים בבידוד עד ה- 5 בינואר). יש לציין כי כיתות אלו נכנסו לבידוד ב- 22 וב- 23  בדצמבר אבל העדכון באתר העירוני עלה רק אתמול.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן