ציון הרמזור של הרצליה עומד הערב כבר על 6.1 והעיר הופכת לכתומה על פי תוכנית הרמזור. ביומיים האחרונים עלה מספר החולים הפעילים בה ל- 194

שרון יונתן

תחלואת הקורונה בהרצליה ממשיכה לזנק: ביומיים האחרונים נוספו בהרצליה 50 נדבקים חדשים (2,146 מפרוץ המגפה) ומספר החולים גדל ל- 194 לעומת 167 שלשום. כך עולה מנתונים שפרסם הערב (מוצ"ש) משרד הבריאות.

יחד נדליק את האור. חנוכה 2023. פרטים על הדלקת הנרות והפעילוית בעיר, באתר ובפייסבוק של העירייה

כתוצאה מכך, ציון הרמזור של הרצליה המשיך לעלות בסופ"ש ועומד כבר על 6.1 (לעומת 5.6 ביום חמישי), כלומר, הרצליה היא נכון מהיום עיר כתומה (ציון 6 ומעלה). מאחר שמחר אחה"צ יחל הסגר השלישי, יש להמתין ולראות האם המעבר לתחום הכתום ישפיע על ביטול הלימודים בהמשך השבוע בשכבות י"א- י"ב.

ביממה האחרונה בוצעו בהרצליה 858 בדיקות קורונה (2% חיוביים), כאשר מספר התושבים הנמצאים בבידוד דווקא ירד בסופ"ש ועומד על 1,242 לעומת 1,334 שלשום.

הרצליה פיתוח ממשיכה להוות את המוקד הגדול ביותר של חולים פעילים עם 43 כאלו, כאשר שאר השכונות בהרצליה בסדר יורד: מרכז העיר – 42, נווה עמל – 31, הרצליה הירוקה – 15, נווה ישראל – 11, שכונת ויצמן – 10, הרצליה ב' – 10, גני הרצליה – 7, גן רש"ל – 4, הרצליה הצעירה – 3


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר יונה לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן