ביממה האחרונה נוספו בהרצליה 16 נדבקים וברמת השרון 8 נדבקים. ציוני הרמזור ממשיכים לעלות: הרצליה מתקרבת לעיר כתומה, רמת השרון בדרך לחזור להיות עיר צהובה. בשתי הערים עלייה חדה מאוד גם במספר התושבים הנמצאים בבידוד

שרון יונתן

השבוע האחרון היה אחד הגרועים בכל הקשור לתחלואת הקורונה בהרצליה וברמת השרון בתקופה האחרונה עם עשרות נדבקים ועלייה במספר החולים הפעילים ובציוני הרמזור.

נפתח בהרצליה שמיום ראשון נוספו בה 54 נדבקים (1,986 מפרוץ המגפה), 16 מהם ביממה האחרונה, דבר שלא קרה מזה יותר מחודשיים (ב- 13 באוקטובר נוספו 22 נדבקים ביממה אחת). מספר החולים הפעילים בהרצליה קרוב לחזור לשלוש ספרות ועומד הבוקר על 97 לעומת 84 אתמול, וזאת בעקבות עלייה של שלושה מחלימים בלבד מאתמול. ביממה הקודמת בוצעו בקרב תושבי הרצליה 798 בדיקות קורונה, כאשר אחוז החיוביים עמד על 1.13%. מספר התושבים הנמצאים בבידוד קפץ ביממה האחרונה ל- 991 לעומת 795 אתמול.

גם ברמת השרון תחלואת הקורונה עברה שבוע לא טוב, כאשר אתמול התברר כי גם ראש העירייה, אבי גרובר, נדבק בקורונה. לעובדה זו תהיה משמעות במספר האנשים שנכנסו לבידוד בעקבות שהייה לצידו בימים האחרונים. בתוך כך, ביממה האחרונה נוספו ברמת השרון 8 נדבקים ומספרם מפרוץ המגפה עומד על 941. מספר החולים הפעילים עלה ל- 51 לעומת 44 אתמול וזאת בעקבות עלייה של אחד במספר המחלימים. ביממה הקודמת בוצעו בקרב תושבי רמת השרון 394 בדיקות קורונה (2% חיוביים). כמו בהרצליה, גם ברמת השרון עליה חדה במספר התושבים הנמצאים בבידוד: 379 היום לעומת 266 אתמול.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר יונה לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן