וזאת לאחר שציון הרמזור עלה ל- 5.5. יחד עם זאת, העדכון הרשמי יתקבל רק ביום רביעי הבא בקבינט הקורונה. בכל מקרה, המעבר לתחום הכתום לא ישפיע על הלימודים לפני חופשת החנוכה

שרון יונתן

שלושה ימים בלבד לאחר שהפכה לעיר צהובה, ציון הרמזור של רמת השרון עלה הבוקר ל- 5.5, הרף שמבדיל בין עיר צהובה לכתומה. העלייה החדה היא מיום רביעי שעבר, אז עמד ציון הרמזור על 3, לאחר ובתקופה זו נוספו בעיר 22 נדבקים ומספר החולים הפעילים עלה מ- 26 ל- 38 כיום.

דווקא בימים האחרונים, נרשמה האטה בנתוני התחלואה: 5 נדבקים בלבד מיום ראשון ולמרות זאת ציון הרמזור בתקופה זו עדיין עלה מ- 4.6 עד כאמור 5.5 היום. בכל מקרה, חשוב לציין כי ציון הרמזור הרשמי נקבע על ידי קבינט הקורונה בכל יום רביעי אחת לשבועיים. ביום רביעי שעבר (2 לחודש) נקבע כי רמת השרון היא עיר ירוקה (כזכור, הייתה אז ציון 3) ורק ביום רביעי הבא יתקיים דיון בנושא לקביעה החדשה. עד אז, לא תהיה השפעה על מערכת החינוך שבכל מקרה יוצאת לחופשת החנוכה.

ביממה האחרונה נוסף נדבק אחד, כאשר בוצעו 445 בדיקות קורונה בקרב תושבי רמת השרון (0.22% חיוביים). מספר התושבים הנמצאים בבידוד ללא שינוי משמעותי: 479 היום לעומת 472 אתמול. בעירייה מקווים שתוך ימים ספורים יוכלו להכריז כי בארבעת בתי הספר העל יסודיים (רוטברג, אלון, קלמן ועלומים) ישנם יותר מחמישים אחוז שמסכימים לעבור בדיקת קורונה ובכך יוכלו בתי הספר להצטרף לתוכנית "מגן חינוך".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר יונה לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן