מספר החולים הפעילים ברמת השרון ממשיך לעלות בקצב מהיר ועומד כבר על 34, בהרצליה נשמר הסטטוס קוו עם 37 חולים

שרון יונתן

רק לפני יומיים פרסמנו ב"שרון און ליין" את סיכום נתוני תחלואת הקורונה בחודש נובמבר מהם עלה כי מדובר בחודש הטוב ביותר בתחלואת הקורונה מאז חודש יוני. אבל, לפי איך שחודש דצמבר נפתח, נראה כי הוא עומד להיות חודש גרוע בהרבה מקודמו.

החברה העירונית לפיתוח תיירות הרצליה מארחת את פסטיבל ג'אז על הים. בימי חמישי 19:30-21:00 חוף אכדיה על הדשא. 9.6.22 ישרא-דיקסי בנד. 16.6.22 עדן הולן ואילן ליבוביץ'. 23.6.22 ליאוניד בטשקה. 30.6.22 חמישיית אסף יוריה וז/וקה פרפיניאן

גם בסוף השבוע נמשכה העלייה במספר הנדבקים ובכל אחת מהערים נוספו 11 נדבקים ובאופן מקרי המספר הוא דומה, רק שהרצליה מקדימה את רמת השרון באלף.

נפתח עם רמת השרון שעברה שבוע לא קל עם מספר נדבקים רב יחסית (28 מיום ראשון), עלייה חדה מאוד במספר החולים הפעילים, מ- 13 ביום שני ל- 34 היום ועם חמישה מקרים של מאומתי קורונה במערכת החינוך כפי שפרסמנו מוקדם יותר ב"שרון און ליין". מספר הנדבקים עלה, כאמור, ב-11 מיום חמישי ומספרם מפרוץ המגפה עומד על 887.

גם בהרצליה עלה מספר הנדבקים מיום חמישי האחרון ב-11 ומספרם מפרוץ המגפה עומד על 1,887. מספר החולים הפעילים בהרצליה עלה במקצת מתחילת השבוע, 37 כיום לעומת 31 ביום ראשון בתחילת השבוע.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן