נתוני תחלואת הקורונה ממשיכים לנסוק: בהרצליה יש כבר 97 חולים פעילים, ברמת השרון 37. עלייה משמעותית גם במספר התושבים הנמצאים בבידוד

שרון יונתן

עלייה חדה בספר הנדבקים בקורונה בשבוע החולף: מספר הנדבקים בהרצליה עלה מיום שני שעבר ב-59 ואילו ברמת השרון ב-30. נפתח עם הרצליה שסופרת כבר 222 נדבקים לעומת 163 ביום שני שעבר, כאשר נכון להיום יש בהרצליה 97 חולים פעילים (4 מהם מאושפזים). עלייה מטאורית נרשמה גם במספר התושבים בבידוד בהרצליה: 1,054 כיום לעומת 367 ביום שני שעבר. מספר הבדיקות בהרצליה עלה בשבוע האחרון מ-9,346 ביום שני שעבר ל-11,353 נכון להיום.

מתחברים קבוצה לכישורים חברתיים

הבוקר דיווחה עיריית הרצליה על בית ספר נוסף, השישי במספר, שבו התגלה חולה מאומת. הפעם מדובר בתלמידת כיתה ח' בחטיבת הביניים "רעות" שנמצאה אמש חיובית לקורונה. מאחר והייתה במגע עם בני כיתתה ומגמת המחול לפני כמעט שבועיים, תלמידי הכיתה הוכנסו לבידוד עד יום חמישי הקרוב ותלמידות המחול רק עד מחר.

גם ברמת השרון, שהייתה נחשבת עד לאחרונה לעיר עם נתוני תחלואה סבירים, ישנה בשבוע האחרון עלייה חדה מאוד. מספר הנדבקים הכללי ברמת השרון עומד כבר על 83, כאשר ביום שני עבר עמד על 51. מספר החולים בפועל עלה ל-37, מתוכם שבעה רק ביממה האחרונה, ללמדכם על המגמה השלילית המתפתחת בעיר. גם ברמת השרון מספר הבידודים עלה בהתאמה: 268 תושבים בבידוד היום לעומת 93 בלבד ביום שני שעבר. מספר הבדיקות עלה בשבוע האחרון ברמת השרון מ- 4,101 ל-4,793.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן