כמה נדבקים נוספו בכל אחת מהערים בשבועיים האחרונים של החודש לעומת השבועיים הראשונים? בכמה התבטאה הירידה במספר החולים הפעילים וציוני הרמזור בשתי התקופות? כל התשובות בכתבה שלפניכם

שרון יונתן

נתוני תחלואת הקורונה בהרצליה וברמת השרון רשמו במרבית הפרמטרים שינוי לטובה בשבועיים האחרונים לעומת השבועיים הראשונים של חודש אוקטובר.

נפתח עם הרצליה, בה נוספו בשבועיים האחרונים (מיום שישי ה-16 באוקטובר) 53 נדבקים בלבד, לעומת 252 נדבקים שנוספו בשבועיים שקדמו לתקופה זו (מה-2 באוקטובר ועד ה-16 באוקטובר). מספר החולים הפעילים בשבועיים הראשונים של אוקטובר ירד ב- 103 ואילו בשבועיים האחרונים ירד ב- 162 ונכון להיום יש בהרצליה 65 חולים פעילים בלבד.

ציון הרמזור של הרצליה בשתי התקופות ירד במידה שווה: בשבועיים הראשונים של אוקטובר מציון 6.8 לציון 3.8 ובשבועיים האחרונים נמשכה הירידה החדה וכיום ציון הרמזור של הרצליה עומד על 1. ביממה האחרונה נוספו בהרצליה 3 נדבקים חדשים.

ברמת השרון חל שינוי גדול בין השבועיים הראשונים של אוקטובר לשבועיים האחרונים בכל הקשור למספר הנדבקים: בשבועיים האחרונים נוספו 44 נדבקים חדשים בלבד לעומת 92 נדבקים בשבועיים הראשונים של החודש. במספר החולים הפעילים הירידה הגדולה יותר נרשמה דווקא בשבועיים הראשונים: ירידה של 134 חולים פעילים לעומת ירידה של 43 חולים בשבועיים האחרונים, כאשר מספרם כיום עומד על 35.

גם בציון הרמזור הירידה המשמעותית נרשמה בשבועיים הראשונים של החודש: מציון 7.1 בתחילת החודש ירידה לציון 2.4 לפני שבועיים. בשבועיים האחרונים הציון עלה ושוב ירד וכיום עומד על 2.1. ביממה האחרונה נוספו ברמת השרון 4 נדבקים.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר יונה לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן