התהפכו היוצרות: ציון הרמזור של רמת השרון נמצא במגמת עלייה ובקצב הזה היא תהפוך תוך כמה ימים לעיר צהובה. בהרצליה ציון הרמזור ממשיך לרדת ועומד על 3.2

שרון יונתן

מגמת הירידה בנתוני התחלואה בהרצליה וברמת השרון ממשיכים להיות טובים ולראשונה מאז תחילת מתווה הרמזור ציון הרמזור של הרצליה נמוך יותר מזה של רמת השרון.

ציון הרמזור של רמת השרון עלה בשלושת הימים האחרונים מ- 2.5 ביום ראשון ל- 3.5 היום, למרות שבימים אלו נוספו רק 11 נדבקים (נדבק אחד ביממה האחרונה) ומספר החולים הפעילים ירד ל-49 לאחר שעמד על 82 ביום ראשון. לנו אין הסבר לעלייה בציון הרמזור לאור נתוני התחלואה הטובים על פניו, אבל אם ציוני הרמזור ברמת השרון ימשיכו לטפס בקצב של הימים האחרונים, בשבוע הבא רמת השרון כבר תהפוך בחזרה לעיר צהובה. מספר המחלימים ברמת השרון עומד על 738 לעומת 722 אתמול ומספר התושבים הנמצאים בבידוד עומד על 205 לעומת 210 אתמול.

בהרצליה הירידה בציון הרמזור נמשכה גם היום והוא עומד על 3.2 היום לעומת 3.7 ביום ראשון. ביממה האחרונה נוספו 6 נדבקים ומיום ראשון נוספו 27 נדבקים. מספר החולים הפעילים בהרצליה ממשיך לרדת ועומד היום על 149 לעומת 161 אתמול. ביממה האחרונה חלה שוב עלייה חדה במספר המחלימים: 1,589 היום לעומת 1,537 ומספר התושבים מהרצליה הנמצאים בבידוד עומד על 690, בדיוק כמו אתמול.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר יונה לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן