ביממה האחרונה נוספו בהרצליה 22 נדבקים, ברמת השרון 7 נדבקים ומספרי החולים לא ירדו. למרות זאת, ציוני הרמזור ירדו שוב: הרצליה כבר על ציון 4.7 ומתקרבת להפוך לעיר ירוקה, רמת השרון הירוקה כבר עם ציון 3.3

שרון יונתן

בתמונה: בדיקות הקורונה בהרצליה. צילום: דוברות העירייה

גרים בשרון? תהיו היפר לוקאליים

האם הרצליה תהפוך מחר לעיר ירוקה ותעמוד ביעד של "מבצע ברקת"? על פי הירידה בציון הרמזור בימים האחרונים זאת בהחלט אפשרות סבירה. ברמת השרון, שכבר מוגדרת כעיר ירוקה, ציון הרמזור ירד ל-3.3

נפתח עם הרצליה שמתקרבת בצעדי ענק להפוך לעיר ירוקה והיא כבר עם ציון של 4.7 לעומת 5.1 אתמול. עיר ירוקה מוגדרת מתחת לציון 4.5 ואם הקצב של הימים האחרונים ימשך, הרצליה תוכרז כבר מחר כירוקה. הרצליה זכתה לירידה של 4 עשיריות בציון למרות תוספת של 22 נדבקים ביממה האחרונה ותוספת של חולה אחד – 288 היום לעומת 287 אתמול.

מספר המחלימים בהרצליה עומד היום על 1,399 לעומת 1,375 אתמול, כאשר ירידה קלה נרשמה במספר התושבים הנמצאים בבידוד בהרצליה – 817 היום לעומת 830 אתמול. היום הופעל לראשונה בהרצליה באופן חד פעמי מתחם לבדיקות קורונה ללא עלות וללא צורך בהפניה.

גם ברמת השרון מספר החולים הפעילים לא ירד אלא אפילו עלה, אבל ציון הרמזור ירד משמעותית ביממה האחרונה – 3.3 היום לעומת 3.8 אתמול. ביממה האחרונה נוספו ברמת השרון 7 נדבקים ומספר החולים עלה קצת – 113 היום לעומת 110 אתמול.

מספר המחלימים ברמת השרון עלה ביממה האחרונה בקצת – 642 היום לעומת 637 אתמול, כאשר במספר התושבים הנמצאים בבידוד חלה עלייה קלה: 300 היום לעומת 290 אתמול.

קיץ מוגזם בהרצליה יולי אוגוסט 2022. לחץ לכל האירועים בעיר

להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן