מתחם בדיקות קורונה יפעל מחר (שלישי) ללא עלות וללא צורך בהפניה בבית הספר גורדון בשכונת נווה עמל. מדובר ביוזמה של פיקוד העורף שתתבצע באופן חד פעמי רק מחר

שרון יונתן

כחלק מ"מבצע ברקת" לצמצום תחלואת הקורונה בהרצליה, יפעל בהרצליה מחר, יום שלישי ה-13.10, מתחם בדיקות קורונה, שייתן מענה לכל התושבים, ללא עלות וללא צורך בהפניה. המתחם יפעל באופן חד פעמי רק מחר כאשר ההזדהות תהיה באמצעות תעודת זהות או רשיון נהיגה. המתחם יופעל ע"י פיקוד העורף ומד"א, בסיוע לוגיסטי של העירייה.

חזקים ביחד. לנדוור

המתחם ימוקם באולם קשטן בבית הספר היסודי "גורדון" ברחוב גיבורי עציון בשכונת נווה עמל והוא יפעל בין השעות 18:00-9:00. במקום תוצב עמדת רישום ושתי עמדות בדיקה. לבאים ברכב יש בסמיכות חנייה זמינה. המתחם גם נגיש בכניסה מרחוב שח"ל.

בעירייה מדגישים כי "מבצע ברקת" שמפעילה עיריית הרצליה  מכוון לקטיעת שרשרת הדבקה ומניעת התחלואה בעיר. במסגרת זו הקימה העירייה מערך עירוני לבדיקות אפידמיולוגיות עירוני וכן מנגנון לשמירה על קשר אישי עם חולים מאומתים. לצד זה, הוגברו מאמצי האכיפה למניעת התקהלויות ולסגירת עסקים מתוקף תקנות שעת חירום לסגר, כולל מתן קנסות מנהליים ללא אזהרות. תיערך בחינה שיטתית של מדיניות ההחמרה.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר יונה לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן