שאפו גדול לתושבי רמת השרון: תוך שבועיים בלבד עברה רמת השרון מעיר אדומה לירוקה, בעיקר בעקבות הירידה הדרסטית במספר הנדבקים ובמספר החולים הפעילים בשבוע האחרון. צפו בגרף הירידה המצורף לכתבה

שרון יונתן

לא ידוע עדיין אם אפשר לנצח את הקורונה, אבל מתברר שאפשר להוריד את נתוני התחלואה באופן דרסטי ובמהירות. כך לפחות הוכיחו בשבועיים האחרונים תושבי רמת השרון. למי שכבר הספיק לשכוח, רק לפני שבועיים בדיוק, ביום שישי ה-25 בספטמבר, הצהיר ראש העירייה אבי גרובר, כי רמת השרון הפכה לעיר אדומה לאחר שציון הרמזור שלה עלה ל-7.5, התפר בין כתום לאדום.

חשיפת הנתונים והשקיפות המירבית, בשילוב הסגר השני, עשו את שלהם וחילחלו עמוק בתודעת תושבי העיר שלקחו את עצמם בידיים, ובעיקר במסכות ובריחוק החברתי, ובמאמץ עילאי הורידו את ציון הרמזור לאזור שלפני שבועיים נראה בלתי ניתן להשגה בזמן כה קצר.

כפי שדיווחנו אתמול ב"שרון און ליין", השינוי הגיע בעיקר בשבוע האחרון, בו נרשמה ירידה חדה מאוד במספר הנדבקים ובמספר החולם הפעילים. רק ביום רביעי האחרון ציון הרמזור היה כבר 6 (התפר בין עיר צהובה לכתומה), למחרת עמד הציון על 5.5 ובכך עברה רמת השרון לעיר צהובה והיום אנו מדווחים כי ציון הרמזור ירד ל-4.4, מה שהופך את רמת השרון באופן רשמי לעיר ירוקה (ציון 4.5 ומטה), כפי שניתן לראות בתמונה המצורפת כאן:

חסר מאפיין alt לתמונה הזו; שם הקובץ הוא רמת-השרון.png
מדד הרמזור ברמת השרון – מעבר מאדום לירוק בשבועיים בלבד

ביממה האחרונה נוסף ברמת השרון נדבק אחד ומספר החולים הפעילים עומד על 136. מספר המחלימים עלה מאתמול רק באחד בלבד ועומד על 609. מספר התושבים בבידוד ברמת השרון עומד 307.

הירידה החדה גרמה גם לשכונת מורשה לצאת מהאזור האדום ובתחומה יש נכון להיום 49 חולים, כאשר מספר החולים הפעילים בשאר השכונות ברמת השרון: הדר – 35, נווה מגן – 14, גולן – 11, קרית יערים – 9, אלון – 7, נווה גן – 5, נווה רום – 4, נווה רסקו – 4.

.

בהרצליה קונים מעסקים מקומיים


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר יונה לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן