עכשיו זה כבר רשמי: ציון הרמזור של רמת השרון עומד היום על 5.5 והיא מוגדרת עיר צהובה. הציון של הרצליה עומד על 6.2 והיא מתקרבת גם היא להיות מוגדרת כעיר צהובה. מספר הנדבקים והחולים הפעילים ממשיך לרדת באופן משמעותי

שרון יונתן

הירידה במספר הנדבקים ובמספר החולים הפעילים בשתי הערים שלנו נותן את אותותיו והצבע הכתום במתווה הרמזור הופך לנחלת העבר.

דורון כץ נדל"ן מעוניינם למכור נכס?

רמת השרון רשמה בשבוע האחרון הישג מכובד ביותר בכל הקשור למאבק בתחלואת הקורונה, כאשר תוך 6 ימים ירדה העיר מציון 7.5, שהוא הגבול בין עיר כתומה לאדומה, לציון 5.5, מה שהופך אותה רשמית לעיר צהובה וזאת לאחר שאתמול ציון הרמזור שלה עמד על 6 (התפר בין כתום לצהוב). ביממה האחרונה נוספו ברמת השרון 3 נדבקים בלבד ומספרם מפרוץ המגפה עומד על 745. ירידה נוספת במספר החולים הפעילים ברמת השרון – 144 היום לעומת 153 אתמול. מספר המחלימים עלה ביממה האחרונה בעשרה ועומד על 590. ירידה במספר התושבים הנמצאים בבידוד: 346 היום לעומת 370 אתמול.

גם הרצליה עוברת שבוע טוב במאבק בתחלואת הקורונה והיא כבר עם ציון 6.2 ומתקרבת גם היא להיות עיר צהובה וזאת שרק לפני שבוע ציון הרמזור שלה עמד על 6.9. ביממה האחרונה נוספו בהרצליה 15 נדבקים ומספרם מפרוץ המגפה עומד על 1,642. מספר החולים הפעילים ממשיך לרדת ועומד היום על 336 לעומת 351 אתמול. עלייה חדה מאוד נרשמה במספר המחלימים בהרצליה: 1,281 היום לעומת 1,211 אתמול. ירידה קטנה במספר התושבים הנמצאים בבידוד: 800 היום לעומת 813 אתמול.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן