בשבוע האחרון ירד ציון הרמזור של הרצליה, שמוגדרת עדיין כעיר כתומה, ל-6.3 והיא מתקרבת לעיר צהובה לפי מתווה הרמזור. איך ציון הרמזור של הרצליה לעומת ערים אחרות באזור השרון? הכל בכתבה שלפניכם

שרון יונתן

האם הרצליה תהפוך בקרב לעיר צהובה? כמו שזה נראה בשבוע האחרון, הכיוון הוא בהחלט חיובי. ציון הרמזור של הרצליה עומד היום על 6.3 לאחר שרק בשבוע שעבר הציון עמד על 6.9. כדי לעבור מעיר כתומה לצהובה צריכה הרצליה לרדת מתחת לציון 6. רק לשם השוואה, להלן ציוני הרמזור של ערים אחרות באזור השרון: רמת השרון – 6, רעננה – 6.5, כפר סבא – 5.5, הוד השרון – 5.7.

חזקים ביחד. לנדוור

ביממה האחרונה נוספו בהרצליה 16 נדבקים ומספרם מפרוץ המגפה עומד על 1627. הירידה בציון הרמזור משקפת את הירידה במספר החולים הפעילים, כאשר נכון להיום מספרם עומד על 351 לעומת 401, רק ביום ראשון השבוע.

עשר השכונות עם מספר החולים הגבוה ביותר בהרצליה: מרכז העיר – 92, נווה עמל – 84, הרצליה הירוקה – 55, הרצליה פיתוח – 30, שכונת ויצמן – 25, יד התשעה – 18, נווה ישראל – 14, הרצליה הצעירה – 13, הרצליה ב' – 12, גן רש"ל – 10.

הרחובות עם מספר החולים הגבוה ביותר בהרצליה: סנהדרין – 11, קיבוץ גלויות – 11, העלייה השניה – 10, אבן גבירול – 8, האילנות – 8, ויצמן – 7, הבנים – 7, הגנה – 7, סוקולוב – 7, קפלן – 7.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר יונה לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן