ביממה האחרונה נוספו בהרצליה 31 מאומתים וברמת השרון 13. מספר המתחסנים בשתי הערים ממשיך לעלות בקצב יפה

שרון יונתן

האם לאחר כמעט שנה של מגפה, תהיה משמעות לתוכנית הרמזור, עם החזרה הצפויה ללימודים בשבוע הבא? קשה עדיין לדעת, אבל עיר אחת שלנו נמצאת במגמה לא טובה לקראת היציאה מהסגר.

מדובר ברמת השרון שציון הרמזור שלה עלה בימים האחרונים בצורה חדה ועומד היום על 5.8, כאשר ציון 6 מהווה כבר את המדרג הכתום שעלול לכלול הגבלות על מערכת החינוך.

לעדכון היומי ברמת השרון: ביממה האחרונה נוספו 13 מאומתים חדשים (1,564 מפרוץ המגפה) שהגיעו כתוצאה מ- 3.7% בדיקות חיוביות מתוך 435 בדיקות קורונה ביממה האחרונה. מספר החולים הפעילים דווקא ירד ועומד על 171 לעומת 183 אתמול. מספר התושבים בבידוד עומד על 324. את מנת החיסון הראשונה קיבלו כבר 53.5% מתושבי העיר, כאשר  35% מתושבי העיר קיבלו גם את מנת החיסון השניה.

בהרצליה שוב נוספה ביממה האחרונה כמות לא מבוטלת של מאומתים והפעם 31 (2,362 מפרוץ המגפה), כאשר מספר החולים ללא שינוי מאתמול ועומד על 312. אחוז החיוביים בבדיקות הקורונה עמד ביממה האחרונה על 4.6 וזאת מתוך 648 תושבים שעברו בדיקות.

מספר התושבים הנמצאים בבידוד ממשיך לרדת ועומד על 663, כאשר ציון הרמזור עומד על 5. הרצליה על סף מחצית המחוסנים מכלל התושבים במנת החיסון הראשונה עם 49.7% ואילו 31% שקיבלו גם את מנת החיסון השניה.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן