על פי נתוני משרד הבריאות, כמעט מחצית מתושבי רמת השרון והרצליה התחסנו במנת החיסון הראשונה. וכמה במנת החיסון השנייה? הכל בכתבה שלפניכם

שרון יונתן

מספר המתחסנים בשתי הערים שלנו ממשיך לעלות בקצב יפה, אך יחד עם זאת נמשכת גם העלייה המדאיגה במספר המאומתים.

נפתח עם הרצליה שבה התחסנו עד כה במנת החיסון הראשונה 45% מתושבי העיר ובמנת החיסון השנייה 28%. ביממה האחרונה נוספו בהרצליה 11 מאומתים, מספר נמוך יחסית לעומת הימים האחרונים. מספר החולים הפעילים ירד משמעותית: 332 היום לעומת 348 אתמול.

מספר בדיקות הקורונה בקרב תושבי הרצליה ביממה האחרונה היה גבוה מהממוצע בשבוע האחרון ועמד על 754, אבל אחוז הבדיקות החיוביות היה נמוך מהממוצע ועמד על 3.7. ירידה במספר התושבים בבידוד: 791 היום לעומת 837 אתמול. ציון הרמזור ממשיך לרדת ועומד על 5.3. מספר הנפטרים מקורונה בהרצליה עומד על 54.

ברמת השרון מספר המתחסנים במנת החיסון הראשונה אף גבוה יותר ועומד על 47% ואת מנת החיסון השנייה קיבלו כבר 31% מתושבי העיר. ביממה האחרונה נוספו ברמת השרון 15 מאומתים וזאת בשל אחוז הבדיקות החיוביות, גבוה מהממוצע בשבוע האחרון, שעמד ביממה האחרונה על 5.6 מתוך 320 בדיקות בלבד.

מספר החולים הפעילים ברמת השרון עלה במקצת: 159 היום לעומת 156 אתמול, כאשר במספר התושבים בבידוד אין שינוי משמעותי והוא עומד על 343. ציון הרמזור עלה בקצת מאתמול ועומד על 5. מספר הנפטרים מקורונה ברמת השרון עומד על 23.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן