בשתי הערים שלנו מגמה זהה בשבוע האחרון. היכנסו לכל הנתונים המעניינים

שרון יונתן

יום חמישי הגיע וזה הזמן לסכם את השבוע האחרון בתחלואת הקורונה לעומת השבוע שקדם לו.

נפתח עם רמת השרון שבשבוע האחרון (חמישי עד חמישי) נוספו בה 100 מאומתים לעומת 116 בשבוע שקדם לו. ירידה משמעותית במספר התושבים שביצעו בדיקות קורונה: ממוצע של 350 בדיקות ביום לעומת ממוצע של 440 בדיקות ביום, בשבוע שקדם לו. נתון אחד מדאיג דווקא עלה והוא אחוז הבדיקות החיוביות שעומד בשבוע האחרון על 4 לעומת 3.4 בשבוע שקדם לו. רק העובדה שבוצעו פחות בדיקות היא שגרמה לירידה במספר המאומתים השבוע לעומת השבוע שקדם לו.

ולעדכון היומי ברמת השרון: ביממה האחרונה נוספו 16 מאומתים, כאשר מספר החולים הפעילים ללא שינוי מאתמול ועומד על 156. ביממה האחרונה בוצעו 348 בדיקות קורונה בקרב תושבי רמת השרון (4.9% חיוביים), כאשר מספר התושבים בבידוד עומד על 341. ציון הרמזור בהמשך מגמת ירידה ועומד על 4.9. מספר הנפטרים מקורונה ברמת השרון עומד על 23.

גם בהרצליה חלה ירידה במספר המאומתים, כאשר בשבוע האחרון נוספו 210 מאומתים לעומת 235 בשבוע שקדם לו. גם בהרצליה נרשמה ירידה משמעותית במספר התושבים שעברו בדיקות קורונה: ממוצע של 690 ביום לעומת ממוצע של 895 ביום, בשבוע שקדם לו. כמו ברמת השרון, גם  בהרצליה ישנה עלייה מדאיגה בשיעור אחוז הבדיקות החיוביות: 4.3 השבוע לעומת 4 בשבוע שקדם לו.

ולעדכון היומי בהרצליה: ביממה האחרונה נוספו בהרצליה 28 מאומתים, כאשר מספר החולים ירד בשישה: 348 היום לעומת 354 אתמול. ביממה האחרונה בוצעו 908 בדיקות קורונה בקרב תושבי הרצליה (2.5% חיוביים), כאשר מספר התושבים הנמצאים בבידוד עומד על 837. ציון הרמזור בהמשך מגמת ירידה ועומד על 5.6. מספר הנפטרים מקורונה בהרצליה עומד על 54.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן