הרצליה הגיעה ביממה האחרונה לרף 3,000 מאומתים מפרוץ המגפה וחזרה לצבע הלא רצוי בתוכנית הרמזור עם ציון 6.1. רמת השרון ירדה לציון 5.7

שרון יונתן

שבוע לפני סוף הסגר אחת הערים שלנו נכנסת לתחום הכתום ואחת מתחילה לחמוק ממנו בחזרה לצבע הצהוב.

נפתח עם הרצליה שמגלה היום כי חזרה לתחום הכתום בתוכנית הרמזור, כאשר ציון הרמזור שלה עלה בימים האחרונים ועומד היום על 6.1 (ציון המעבר לתחום הכתום). אמנם בשבוע הקרוב של הסגר לא תהיה לציון זה משמעות, אבל כמובן שזאת בשורה לא טובה לתושבי העיר, לקראת שלב היציאה מהסגר הצפוי בשבוע הבא.

בהרצליה נוספו ביממה האחרונה 39 מאומתים והיא התייצבה על מספר עגול, 3,000 מאומתים מפרוץ המגפה. למרות זאת, מספר החולים הפעילים עלה רק בארבעה ועומד על 414. ביממה האחרונה בוצעו 726 בדיקות בקרב תושבי הרצליה (4% חיוביים) ומספר התושבים בבידוד ממשיך לרדת: 917 היום לעומת 958 אתמול.

ברמת השרון מגמה הפוכה של ציון הרמזור: לאחר שבימים האחרונים ציון הרמזור של רמת השרון גירד את טווח העיר הכתומה עם ציון 6, ביומיים האחרונים חלה הטבה וציון הרמזור היום עומד על 5.7, בתחום הצבע הצהוב.

ביממה האחרונה נוספו ברמת השרון 19 מאומתים (1,410 מפרוץ המגפה), ובניגוד להרצליה, ברמת השרון נרשמה ירידה חדה במספר החולים הפעילים: 176 היום לעומת 202 וזאת בזכות זינוק חד מאוד במספר המחלימים: 1,215 היום לעומת 1,172 אתמול. ביממה האחרונה בוצעו בקרב תושבי רמת השרון 408 בדיקות קורונה (3.2%) ומספר התושבים בבידוד ירד במקצת ל- 375.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן