האם רמת השרון תהפוך בימים הקרובים לעיר כתומה? אם קצב העליה בציון הרמזור יימשך כמו בשבוע האחרון אז התשובה היא חיובית. בהרצליה נוספו ביממה האחרונה 34 מאומתים

שרון יונתן

ציון הרמזור ברמת השרון ממשיך לתעתע. לאחר שבשבוע שעבר העיר הייתה עדיין בצבע הירוק של תוכנית הרמזור, הרי שבימים האחרונים חלה עלייה חדה שאם תימשך, העיר תהפוך בקרוב לעיר כתומה.

בעל.ת עסוק, רוצה שיכירו אותך? לקבלת חשיפות שיא בשרון אונליין לחצ.י כאן!

ביום שלישי שעבר עמד ציון הרמזור ברמת השרון על 3.6 והיום הציון עומד על 5.5. ההסבר לכך היא העליה החדה יחסית במספר המאומתים, בעיקר בימים שלישי עד חמישי בשבוע שעבר, בהשוואה למספר החולים הפעילים הנמוך יחסית שהיה בשבוע שעבר.

לעדכון היומי ברמת השרון: ביממה האחרונה נוספו ברמת השרון 10 מאומתים (1,808 מפרוץ המגפה) ומספר החולים הפעילים עומד על 96. ביממה האחרונה בוצעו 329 בדיקות קורונה בקרב תושבי העיר (2.4% חיוביים), כאשר מספר התושבים בבידוד עומד על 418.

בהרצליה ציון הרמזור נשאר יציב בחודש האחרון ועומד כיום על 5.3 (עיר צהובה). ביממה האחרונה נוספו בהרצליה 34 מאומתים חדשים (3,983 מפרוץ המגפה), כאשר הנתון המפתיע של היום הוא הירידה החדה מאוד במספר החולים הפעילים: 253 לעומת 291 אתמול. זה התאפשר בעקבות זינוק חד במספר המחלימים: 3,668 היום לעומת 3,609 אתמול. ביממה האחרונה בוצעו בקרב תושבי הרצליה 652 בדיקות קורונה, כאשר 1.4% מתוכן התבררו כחיוביות. מספר התושבים הנמצאים בבידוד עומד על 1,224.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר יונה לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן