ציון הרמזור של רמת השרון קפץ ל- 5 ובקצב הזה מחר או מחרתיים רמת השרון תהפוך לעיר כתומה. מי זוכר שרק לפני שבוע רמת השרון הייתה עיר ירוקה בביטחה?

שרון יונתן

אם היו מספרים לכם לפני שבוע בלבד כי ביום שני, ה-7 לדצמבר, תעמוד רמת השרון לפני מעבר לעיר כתומה, הייתם בוודאי לא מאמינים. רק לפני שבוע נתוני התחלואה בעיר היו עדיין טובים עם ציון רמזור 2.7 ו- 13 חולים פעילים בלבד.

אבל, בשבוע האחרון חלה הרעה בנתונים ואתמול כזכור הפכה רמת השרון לעיר צהובה עם ציון 4.6 שגדל, כאמור, ביממה האחרונה ועומד על 5, כאשר הרף למעבר לעיר כתומה עומד על 5.5 לאחר השינוי במדרג שנעשה לפני שבוע. כדי להבין את השינוי שחל בשבוע האחרון מספיק לעשות את ההשוואה הבאה: מיום שני שעבר נוספו ברמת השרון 29 נדבקים לעומת 6 בלבד בשבוע שקדם לו.

ציון הרמזור עלה למרות שמאתמול נוסף רק נדבק אחד (890 מפרוץ המגפה) ומספר החולים הפעילים נותר על 34. ביממה הקודמת בוצעו 194 בדיקות קורונה בתושבי רמת השרון, כאשר אחוז החיוביים עמד על 0.52. עלייה חדה נמשכת במספר התושבים הנמצאים בבידוד: 414 היום לעומת 353 אתמול.

המעבר לעיר כתומה מקבלת משמעות קשה יותר לנוכח האפשרות שעולה בימים האחרונים כי לאור ההרעה בנתוני התחלואה לא יתקיימו לימודים בערים כתומות ואדומות.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר יונה לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן