שיעור הבדיקות החיוביות בשבוע האחרון עומד על 3.4% לעומת 2.8% בשבוע שקדם לו. בשל הירידה במספר הבדיקות, מספר המאומתים נשאר על כנו מהשבוע שעבר

שרון יונתן

פחות ופחות תושבים ברמת השרון ניגשים לאחרונה לבצע בדיקות קורונה, אבל מצד שני ישנה עלייה מדאיגה באחוז הבדיקות שתוצאתן חיובית. כך עולה מניתוח נתוני תחלואת הקורונה שערכנו לגבי שלושת השבועות האחרונים.

נצלול לנתונים עצמם: בשבוע האחרון נוספו ברמת השרון 116 מאומתים, ללא שינוי משבוע שעבר (117). במספר הבדיקות שמבצעים תושבי רמת השרון חלה ירידה חדה בשלושת השבועות החרונים: בשבוע האחרון עמד מספר הבדיקות על 440 בממוצע ביום, בשבוע שקדם לשבוע זה (7 עד 14 בינואר) הממוצע עמד על 550 בדיקות ביום ואילו בשבוע לפניו (31 בדצמבר עד 6 בינואר) ממוצע הבדיקות היומי עמד על 780. כלומר תוך שבועיים ירד מספר הבדיקות ברמת השרון בכ- 45%.

ומה לגבי אחוז הבדיקות החיוביות? גם כאן נתון מעניין ולא ממש סימפטי: לפני שלושה שבועות עמד שיעור החיוביים על 2%, לפני שבועיים על 2.8% ובשבוע האחרון זינק שיעור הבדיקות החיוביות ל- 3.4%.

ולעדכון היומי: ביממה האחרונה נוספו 10 מאומתים חדשים ומספר החולים דווקא ירד באחד מאתמול ועומד על 196. ביממה האחרונה בוצעו 341 בדיקות קורונה בקרב תושבי רמת השרון (2.4% חיוביים) ומספר התושבים הנמצאים בבידוד עומד על 382.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן