גרובר הודיע על כך בפוסט שפרסם בפייסבוק לפני זמן קצר. ביממה האחרונה נוספו ברמת השרון 8 נדבקים ומספר החולים הפעילים עלה ל- 44, הגבוה ביותר מאז ה- 27 באוקטובר

שרון יונתן

תחלואת הקורונה ברמת השרון עולה ולפני זמן קצר הודיע ראש עיריית רמת השרון, אבי גרובר, כי נדבק בקורונה. בפוסט שהעלה בפייסבוק, כתב: "גם אני נדבקתי הקורונה. אני מרגש די בסדר. מבקש מכל מי ששהה במחיצתי מאז יום ראשון האחרון להיכנס לבידוד וללכת לבצע בדיקת קורונה בהקדם. אני מזכיר, הקורונה עדיין כאן ומבקש מכל התושבות והתושבים להקפיד על ההנחיות".

החברה העירונית לפיתוח תיירות הרצליה מארחת את פסטיבל ג'אז על הים. בימי חמישי 19:30-21:00 חוף אכדיה על הדשא. 9.6.22 ישרא-דיקסי בנד. 16.6.22 עדן הולן ואילן ליבוביץ'. 23.6.22 ליאוניד בטשקה. 30.6.22 חמישיית אסף יוריה וז/וקה פרפיניאן

וליתר הנתונים: רמת השרון חזרה להיות עיר ירוקה גם באופן רשמי על ידי החלטת קבינט הקורונה, אבל בניגוד לשבוע האחרון שבו רשמה ירידה חדה, ביממה האחרונה הציון עלה במקצת: 3.2 היום לעומת 3 אתמול. הסיבה לכך היא התוספת של 8 נדבקים מאתמול (933 מפרוץ המגפה) והעלייה במספר החולים הפעילים: 44 היום לעומת 37 אתמול. זהו מספר החולים הפעילים הגבוה ביותר מאז ה- 27 באוקטובר. ביממה האחרונה בוצעו בקרב תושבי רמת השרון 409 בדיקות (1.47% חיוביים).

העירייה יצאה הבוקר בקריאה להורים שנפשו בארץ (אילת או ים המלח) או בחו"ל בשבוע האחרון, לא להחזיר את ילדיהם ללימודים עד אשר יעברו בדיקות קורונה. "ילדים חיוביים במערכת החינוך יגרמו לסגירת מסגרות ובידוד לשאר המשפחות. המשך קיום הלימודים בעיר תלוי גם בנו", נכתב בהודעת העירייה.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן