מבצע התרמה מיוחד במינו יתקיים היום למען אלפי חניכי תנועת הנוער "כנפיים של קרמבו" המשלבת צעירים עם ובלי צרכים מיוחדים בפעילות משותפת נגישה. אבי גרובר: "כנפיים של קרמבו היא עוגן משמעותי ברמת השרון וחשוב שתוכל לגדול ולצמוח"

שרון יונתן

בתמונה: אבי גרובר, טליה בז'רנו – מנכ"לית כנפיים של קרמבו, דולב לוי – רכז האשכול, ובנות הצוות המוביל של רמת השרון – תמר עילם ,איה גרזון ומאיה נאמן


עיריית רמת השרון האירה אמש את בניין העירייה בכחול לתמיכה בתנועת הנוער "כנפיים של קרמבו". השבוע יצאה התנועה בקמפיין תחת המסר: "בשבילכם בידוד זה 14 יום! בשבילם, בידוד זה היומיום", שנועד לגייס תרומות שיאפשרו לממן פעילויות עבור כלל ילדי התנועה, ובמיוחד עבור אלו עם מוגבלויות קשות ומורכבות, ולצרף נוספים, שיוכלו לצאת מהבדידות החברתית, לפעילות חווייתית נגישה ומותאמת של חברים עם ובלי צרכים מיוחדים. ההתרמה תיערך היום, כאשר האירוע המרכזי יהיה בשעה 21:30, בשידורי קשת 12, משדר התרמה לתנועה: "ערב הסטנד אפ הגדול, עם כנפיים של קרמבו" אליו התגייסו בהתנדבות מיטב אמני הסטנד אפ בישראל.

"כנפיים של קרמבו" היא תנועת נוער המשלבת צעירים עם ובלי צרכים מיוחדים בפעילות משותפת נגישה, ומותאמת ב- 80 סניפים ברחבי הארץ עם כ-7000 פעילים. בני נוער מכל הרבדים של החברה הישראלית שיוצרים שינוי עמדות ותפיסות שלא נשענות על דעות קדומות והגדרות מראש, לטובת חברה שוויונית, בה לכל אדם יש מקום ומשמעות".

אבי גרובר, ראש עיריית רמת השרון: "כנפיים של קרמבו היא עוגן משמעותי ברמת השרון וחשוב שתוכל לגדול ולצמוח. מסתבר שבגלל הקורונה, צנח שיעור התרומות לתנועת הנוער המדהימה והחשובה ויש לתנועה חור תקציבי של מיליוני שקלים, שעם הלב הגדול של כולנו אני בטוח שנשלים אותו במהרה. אני מקווה שרבים יפתחו את הלב בשביל 7,000 הפעילים בתנועת הנוער 'כנפיים של קרמבו' שבלי התרומות של כולנו לא יהיה להם בית ובשביל 3,000 ילדים עם צרכים מיוחדים ומורכבים, שנמצאים ברשימת ההמתנה להצטרף לפעילות חברתית נגישה ומותאמת, שחלקם חיים בעולם בלי חברים".להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן