זהו סיפור נחמד על שעון יד בעל ערך רגשי שהלך לאיבוד ובעל חנות איכפתי שדאג לכך שהוא הושב לבעליו. קהילתיות במיטבה נוסח רמת השרון

שרון יונתן

הסיפור שלפניכם מבטא בצורה חזקה את הקהילתיות המיוחדת של רמת השרון. לפני כשבועיים פורסם בקבוצות פייסבוק של רמת השרון פוסט נוגע ללב של שירי הירש, תושבת העיר, על כך שאביה איבד שעון שקיבל מאמא שלה ליום חתונתם בשנת 1971, כשהיה בדרך לתקנו.

המשפחה סרקה את רחוב סוקולוב והסביבה פעמים רבות, פנתה לעירייה לברר אם מישהו מצא וגם חילקו בחנויות את מספר הטלפון למקרה ששעון היד, בעל הערך הסנטימנטלי הגדול, יימצא. ליתר ביטחון העלו גם פוסט בפייסבוק אבל לא האמינו שזה יעזור ושהשעון יוחזר. הימים חלפו, עברו שבועיים והשעון לא נמצא עד שחלה תפנית דרמטית בעלילה, כאשר לפני מספר ימים, גיא אשר, הבעלים של חנות הטלפונים "סמארט סטור" בסוקולוב, נתקל בפוסט בפייסבוק וקישר בין שעון שמישהו מצא והשאיר בחנות לפוסט שראה.

גיא הבין מיד שנתן את השעון לאישה נזקקת אותה הוא מכיר מהחנות. כשקישר בין הדברים, פנה גיא לאישה ואחרי ארבעה ימים, השעון הוחזר לחנות והאבדה הושבה לבני הזוג הנרגשים עד דמעות. לפני מספר ימים ביקרו בחנות שירי והוריה כדי להודות באופן אישי לגיא ועובדיו האמינים, על התושייה והמאמץ שעשו כדי להשיב אליהם את השעון בעל הערך הרגשי העצום.

שעון יד
השעון שאבד והושב לבעליו

.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן