מחאה נוספת נגד אלימות כלפי נשים תתקיים הערב (רביעי, 20:00) ברחבת בניין עיריית הרצליה ב"שער העיר" בעקבות מקרי הרצח של שתי הנשים בתחילת השבוע, תוך מספר שעות. את המחאה מארגנת מועצת הנשים של הרצליה בראשותה של סיגל רבין שאמרה היום: "זה יכול לקרות לכל אחת. 19 נשים יותר מדי. זו המלחמה של כולנו. תעצרו את כדור הארץ לרגע ובואו להפגין איתנו. דמנו לא הפקר ומחובתנו להתקומם"

שרון יונתן

מספר שבועות לאחר המחאה נגד האלימות כלפי נשים בעקבות האונס באילת, יצאו הערב (רביעי, 20:00) תושבי ותושבות הרצליה כדי לזעוק את זעקתן של 19 הנשים שנרצחו מתחילת השנה על ידי בני זוגן, 15 מהן מתחילת משבר הקורונה.

החברה העירונית לפיתוח תיירות הרצליה מארחת את פסטיבל ג'אז על הים. בימי חמישי 19:30-21:00 חוף אכדיה על הדשא. 9.6.22 ישרא-דיקסי בנד. 16.6.22 עדן הולן ואילן ליבוביץ'. 23.6.22 ליאוניד בטשקה. 30.6.22 חמישיית אסף יוריה וז/וקה פרפיניאן

המחאה הארצית הערב באה בעקבות רציחתן של שתי הנשים בתחילת השבוע, תוך מספר שעות, בקרית חיים ובבאר שבע, כאשר יש לזכור גם את שירה איסקוב שניצלה לפני מספר שבועות מנסיון הרצח במצפה רמון על ידי בעלה.

את המחאה בהרצליה מארגנת מועצת הנשים של הרצליה, בראשותה של סיגל רבין תחת הכותרת "הרצליה לא שותקת", וזאת בשיתוף תנועות הנוער בעיר ונשות הרצליה כדי לזעוק בקול רם: "די לאלימות נגד נשים".

סיגל רבין, יו"ר מועצת הנשים, אמרה היום: "זה יכול לקרות לכל אחת. לך, לשכנה שלך, לחברה שלך, ולקולגה שלך בעבודה. 19 נשים יותר מדי. זו המלחמה של כולנו. דמנו לא הפקר ומחובתנו להתקומם. תעצרו את כדור הארץ לרגע ובואו להפגין איתנו בשער העיר בשעה 20:00, צמוד לבניין העירייה".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן