מחאה נוספת נגד אלימות כלפי נשים תתקיים הערב (רביעי, 20:00) בכיכר העירייה ברמת השרון בעקבות מקרי הרצח של שתי הנשים בתחילת השבוע, תוך מספר שעות. דוברת וייזר, סגנית ראש העירייה ויו"ר מועצת הנשים היישובית: "רק כאשר יתמלאו הרחובות עד אפס מקום, וכך גם מול הבתים של מקבלי ההחלטות, הכנסת, וקריית הממשלה – יתחיל לזוז פה משהו"

שרון יונתן

בתמונה: המחאה הקודמת נגד אלימות כלפי נשים

מספר שבועות לאחר המחאה בכיכר העירייה נגד האלימות כלפי נשים בעקבות האונס באילת, יצאו הערב (רביעי, 20:00) תושבי ותושבות העיר שוב לכיכר העירייה כדי לזעוק את זעקתן של 19 הנשים שנרצחו מתחילת השנה על ידי בני זוגן, 15 מהן מתחילת משבר הקורונה.

ההתכנסות הערב באה כתוצאה מרציחתן של שתי הנשים בתחילת השבוע, תוך מספר שעות, בקרית חיים ובבאר שבע, כאשר יש לזכור גם את שירה איסקוב שניצלה לפני מספר שבועות מנסיון הרצח במצפה רמון על ידי בעלה.

את המחאה הערב מארגנת מועצת הנשים היישובית, בראשותה של דוברת וייזר, סגנית ראש העירייה, שאמרה אמש: "אני מזועזעת מהרצח הכפול של שתי נשים נוספות ביומיים האחרונים שמצטרפות אל 17 נשים שנרצחו בשנה החולפת. חשוב שנזכור כי האלימות מגיעה לכל בית ובית בישראל – עשירים, עניים, אשכנזים, ספרדים, מוסלמים, יהודים ונוצרים. כולנו נפגעות. רק כאשר יתמלאו הרחובות עד אפס מקום, וכך גם מול הבתים של מקבלי ההחלטות, הכנסת, וקרית הממשלה – יתחיל לזוז פה משהו. כאשר האוויר יספוג את קולות זעקותינו הרמות, ישחררו את הכסף המיוחל עבור המלחמה הקדושה הזו באלימות כנגד נשים. אין כאן קריאה למרד רבתי, יש כאן קריאה לערנות. נשים, סמכו על האינטואיציה שלכן וזכרו לאף אדם אין זכות להחזיק את היד על השאלטר של האושר שלכן, של הרווחה האישית שלכן, של כבודכן העצמי, של כל מה שמגיע לכן להיות. אל תשתקו. פנו אל המשטרה או למוקד החירום למניעת אלימות במספר 118. אתן לא לבד".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר יונה לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן