המרכז, שעוצב על ידי 'לרמן אדריכלים' מתמודד מול ארבעה פרויקטים מצרפת, ספרד, קנדה וסין. רוצים שמרכז תאו יצליח? כנסו להצביע באתר התחרות

שרון יונתן

צילום: עמית גירון

הישג להרצליה: מרכז התרבות תאו במערב העיר עלה לגמר התחרות היוקרתית ביותר בעולם לפרויקטים מסוגו Architizer-A + Awards  ונבחר בין חמישה מועמדים סופיים מתוך 20 אלף הגשות מכל רחבי העולם.

המרכז (בתמונה), שעוצב על ידי 'לרמן אדריכלים' מתמודד מול ארבעה פרויקטים מצרפת, ספרד, קנדה וסין, שכולם נבנו בתקציבים גבוהים בהרבה מאלו שהושקעו בהקמת מרכז תאו. אתם, תושבי הרצליה, יכולים להשפיע על סיכוי הזכייה בתחרות. כל מה שאתם צריכים לעשות זה להיכנס לאתר התחרות ולהצביע.

ראש עירית הרצליה משה פדלון: "הישג מרשים ומעורר גאווה. עדות לאיכויות הגבוהות וההקפדה של כל מי שהיה מעורב בתכנון ובהקמת המרכז". מנכ"ל העירייה, יהודה בן עזרא: "התוצאה עולה על הציפיות. אני קורא לכולם להיכנס לאתר התחרות ולהצביע עבור מרכז תאו – מרכז גאווה ישראלי". אדריכל הפרויקט, אסף לרמן "מדובר בתחרות קשה ומאתגרת, אבל האמביציה שלנו היא לנצח ולהוכיח שהיצירה המקומית והצנועה שלנו לא צריכה להתבטל בפני העוצמה של העולם הגדול".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן