הפרוייקט שהחל בחג הפסח, ביוזמת חבר המועצה רונן וסרמן והמרכז למעשים טובים יד התשעה, יימשך גם בחג שבועות הקרוב. אז אם אתם אוהבים לבשל ורוצים לעשות מעשה טוב למען ניצולי שואה ומשפחות נזקקות, זאת בדיוק ההזדמנות עבורכם

שרון יונתן

בתמונה: השפית חן שלום. סדנת בישול למתנדבים

בהרצליה קונים מעסקים מקומיים

ממשיכים לפעול למען הקהילה: חבר מועצת העיר רונן וסרמן (יש עתיד) בשיתוף המרכז למעשים טובים יד התשעה' יוצאים בפרויקט חדש, "מבשלים לשבועות".

במסגרת המיזם החברתי, משפחות מתנדבות יקבלו סדנת בישול עם השפית ההרצליינית, חן שלום, אשר בה יכינו ביחד מספר מנות טעימות אשר אותן המתנדבים יתרמו לאחר הכנתן לניצולי שואה ומשפחות נזקקות מהרצליה.

שמוליק ניסים מהמרכז למעשים טובים יד התשעה: "מדובר במיזם המשכי, אחרי שבחג הפסח חיברנו בין 17 משפחות שרצו לתרום לבין ניצולי שואה ומשפחות שידן אינה משגת. כל המשתתפים מאוד נהנו מאוד מהפרויקט הקודם ואני נרגש מאוד לשתף פעולה מחדש עם סיעת 'יש עתיד בהרצליה', כמו גם כל מי שירצה להצטרף למיזם".

חבר מועצת העיר, רונן וסרמן: "אנחנו נרגשים לראות את רוח ההתנדבות של הקהילה המדהימה שלנו בהרצליה. כמות המשפחות שנרתמו לסייע עד כה הפתיעה לטובה, ואני מזמין כל מי שרוצה לתרום ולהיתרם, להצטרף לפרויקט. זה מעצים מאוד לשמח כל כך הרבה אנשים בערב חג השבועות. מאחל חג שמח לכל תושבי הרצליה".

אם גם אתם מעוניינים להצטרף ליוזמת "מבשלים לשבועות" אתם מוזמנים ליצור קשר עם השפית חן שלום או עם חבר מועצת העיר, רונן וסרמן בכתובת המייל: Ronenw1@gmail.com או דרך הפייסבוק. ניתן לפנות גם לדף הפייסבוק של חן שלום

חזקים ביחד. לנדוור

להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר יונה לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן