המצעד יתקיים ב- 8 ביוני בהובלת תנועות וארגוני הנוער בעיר, בשותפות ובתמיכת עיריית רעננה. המצעד יעבור בחלקו המערבי של רחוב אחוזה, יחצה את דרך ירושלים ויסתיים בהתכנסות הצועדים בפארק רעננה לנאומים והופעה

שרון יונתן

מצעד הגאווה והסובלנות יתקיים ברעננה בעוד כחודש, ביום שלישי ה- 8 ביוני, בהובלת תנועות וארגוני הנוער בעיר, בשותפות עם עיריית רעננה, אשר תסייע ותתקצב את הפעילות.

טברנה יוונית במרינה הרצליה. 6-7 ביולי 2022. 18:00-23:00 דוכני מזון, הופעות לייב. הכניסה חופשית. היווניה 06.06. יוניסיס ולהקתו 07.07

ראש עיריית רעננה חיים ברוידא, יחד עם סגנית ראש העירייה ענבר הוכברג וחבר המועצה ארז ברט, קיימו בשבוע שעבר פגישה עם נציגי תנועות וארגוני הנוער בעיר. העירייה נענתה לבקשות בני ובנות הנוער, ביניהן גם להאריך את מסלול המצעד ולסיימו באירוע גאווה גדול בסוף המסלול, וכן תסייע העירייה ותתקצב את הפעילות בהתאם לצרכים שעלו בישיבה.

על פי המתווה, המצעד, שהינו הארוך והמושקע ביותר שהתקיים עד כה, יעבור בחלקו המערבי של רחוב אחוזה, מרחוב הנשיאים, יחצה את רחוב ירושלים ויסתיים בהתכנסות הצועדים בפארק רעננה לנאומים והופעה. בנוסף, כמדי שנה, העירייה תציין את חודש הגאווה במגוון פעילויות ואירועים לכל תושבי העיר.

ברוידא אמר היום: "רעננה שלנו היא קהילה מגוונת, מכבדת, מכילה ואוהבת. כנבחר ציבור, מתקיימת אצלי האחריות לשים על סדר היום את נושא הסבלנות וההכלה. אפשרתי לנציגי תנועות וארגוני הנוער לקבוע את מתווה ואופי האירוע, ואני גאה מאד בתהליך ובתוצר שהם החליטו עליו. העירייה תסייע ותתמוך במצעד ואעשה הכל כדי שכולם ברעננה ירגישו שווים בין שווים".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן