רחלי מנשיקובה, בת 46 מרעננה, גילתה לפני כשנה כי היא חולה בסרטן מעי הגס. רק טיפול יקר בארצות הברית יכול להציל את חייה ולהשאיר אותה אמא לשתי בנותיה, נינה ויאווה. הסכום הנדרש לטיפולים ושהייה בארה"ב ולמחייה בארץ מוערך בכמיליון שקלים. סרטון מרגש וקישור לתרומה – בתחתית הכתבה

 

שרון יונתן

לסיפור הבא לא תוכלו להישאר אדישים מאחר שהוא מתייחס לדבר החשוב לנו ביותר, הרצון להמשיך לחיות. מה שעבור רובנו הוא הדבר הטבעי והמובן, לא כך אצל רחלי מנשיקובה בת 46 מרעננה שנלחמת מזה כשנה במחלת הסרטן שרק טיפול ייחודי ויקר בארצות הברית יכול להציל את חייה.

cocktails 2022. פסטיבל הקוקטיילים. 17-18 באוגוסט. מרינה הרצליה 18:00-23:00

לפני כשנה נפלו השמיים על רחלי ומשפחתה (מימין בתמונה עם בנותיה). בלי הכנה או התראה מוקדמת, היא גילתה שיש לה סרטן המעי הגס בשלב מתקדם ובלתי ניתן להסרה בניתוח. ולמרות ההלם, הפחד והכאב, מהרגע הראשון המשימה המרכזית מבחינתה הייתה לשמור את כל הכוחות שיש לה, בשביל בנותיה, נינה ויאווה. נינה הייתה רק בת 9 חודשים כשרחלי גילתה על הסרטן. דמיינו כמה קשה זה להמשיך ולתפקד עם תינוקת קטנה כל כך, לאגור כוחות עצומים רק בשביל לקלח אותה או לשיר לה שיר ערש.

רחלי עברה בשנה האחרונה, לצד טיפולי כימותרפיה קשים ומתישים, כל טיפול אפשרי שהרפואה הקונבנציונאלית והאלטרנטיבית מציעות, אבל אין היום בישראל טיפול שיכול לרפא את רחלי והתקווה שלה נמצאת אלפי ק"מ מכאן ביוסטון טקסס, במרפאת סרטן שמאפשרת מתן טיפול אישי וייחודי ושהצליחה עד היום לרפא אלפי אנשים. רחלי חייבת לטוס בהקדם האפשרי כדי להתחיל בטיפול באופן מיידי לפני שמצבה יתדרדר.

נינה תהיה בעוד חודש רק בת שנתיים וכמובן שהיא לא יכולה לחיות בלי אמא. היא צריכה את אמא שתתן לה את נשיקת הקסמים שלה כשהיא נופלת או מקבלת מכה. היא צריכה את אמא שתלווה אותה ביום הראשון בגן או בכתה א', שתחגוג לה יום הולדת, שתעטוף אותה כשעצוב לה או כשהיא חולה. את רוב הזמן שלהן ביחד בשנה הזו הן "בילו" במיטה. אבל את הכוח שלה רחלי שואבת מהרגעים שבהם למרות הכל היא מצליחה להיות אמא, כמו שאמא צריכה להיות. יאווה (23), הבת הגדולה, הפכה לעמוד השידרה של המשפחה עם מקור אהבה אין סופי.

רחלי רק רוצה להמשיך להיות כאן איתן. להמשיך לגדל ולגדול איתן ולשמור את כל החלקים בתמונה שלהן מחוברים. בשביל נינה ויאווה וגם בשבילה.

 כדי להגיע לארה"ב ולעבור את הטיפול שיציל אותה, היא חייבת את העזרה שלכם. הסכום הנדרש לטיפולים ושהייה בארה"ב ולמחייה בארץ מוערך בכמיליון ש"ח, כאשר עד כה נאסף רק רבע מהסכום המיועד. רחלי חייבת לטוס וחייבת את העזרה שלכם כדי שזה יקרה. לתרומות למען רחלי לחצו כאן

מתחברים המרכז לטיפול רגשי
תירמו להצלת חייה של רחלי

.

.

 


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן