על מנת לקצר משמעותית את משך ההמתנה בסניפים, החליטה חברת "דואר ישראל", לאחר פיילוט שבוצע, כי מעתה יתאפשר להגיע לסניף המרכזי ברחוב דרך הראשונים רק באמצעות הזמנת תור מראש באתר, באפליקציה או במוקד

שרון יונתן

סניף דואר. צילום: אייל קרן

תושבי רמת השרון, שימו לב: החל מאתמול (שלישי) ניתן להגיע לקבלת שירות בסניף הדואר המרכזי ברחוב דרך הראשונים 88 ברמת השרון רק בהזמנת תור מראש באתר הדואר, באפליקציה בנייד או במוקד הטלפוני 171.

בדואר ישראל מסבירים כי בעקבות שינוי זה יצומצמו משמעותית זמני ההמתנה בסניף הגדול וכי הדבר הוחלט לאחר פיילוט מוצלח שנמשך כחודשיים בתשע יחידות שונות ברחבי הארץ, המייצגות את כלל החברה הישראלית, במרכז, בפריפריה, במגזר הערבי והחרדי.

בדואר גורסים כי ביחידות בהן הוזמן תור מראש, המתינו המזמינים בתור כשש דקות בממוצע. בחודש דצמבר שורתו 2.5 מיליון לקוחות בסניפי הדואר מתוכם כ-375 אלף הזמינו תור מראש (כ-15% מכלל המגיעים). לשם השוואה בחודש ספטמבר שורתו כ-2 מיליון לקוחות בסניפים, מתוכם הזמינו תור רק כ-200 אלף לקוחות (כ-10% מכלל המגיעים).

כחלק מהיערכות החברה למהלך, הורחבו הקצאות התורים באתר החברה ובמוקד, על מנת לספק את הביקושים בסניפים. בנוסף, יוצבו דיילות להדרכת הציבור וייתלו שלטי הסבר. חלק מהתורים ביחידות אלה יוקצו להגעה מזדמנת של לקוחות, שהינם זכאים לפטור מעמידה בתור, בכללם אזרחים ותיקים מעל גיל 80 ובעלי מוגבלויות.

רמת השרון לא לבד. בין הערים בהם תידרש הזמנת תור מראש לפני ההגעה לסניף נמצאות קרית ביאליק, מודיעין, פרדס חנה-כרכור, נתיבות, נס ציונה אילת, נצרת, חיפה, דימונה, ערד וסניפים נבחרים בתל אביב, ירושלים, כפ"ס, פ"ת ועוד.

בני לוי, סמנכ"ל חטיבת הדואר והקמעונאות בדואר ישראלאמר: "כחלק ממהלך מקיף שהחברה מבצעת לשיפור השירות, תתאפשר הגעה לשישים סניפים נוספים, בנוסף לתשעת סניפי הפיילוט, רק בהזמנת תור מראש, וזאת על מנת לאפשר ללקוחות לתכנן את מועד הגעתם, ובכך להימנע מהמתנה ממושכת בתור. מהלך זה יאפשר לנו להיערך נכון לביקושים, להסיט משאבים ליחידות עמוסות, ובכך לקצר זמני המתנה ולהגביר את שביעות רצון הלקוחות. בתקופת הקורונה הנושא הינו קריטי לצורך שמירה על הנחיות התו הסגול, ועל מנת למנוע המתנה בשטחים הציבוריים מחוץ לסניפים. במהלך השנה ובהתאם לביקושים ביחידות השונות, יתווספו מאות סניפים נוספים בהדרגה".

בדואר ישראל מציינים כי שירותי הדואר לתושבי רמת השרון ניתנים כיום באמצעות 8 יחידות:  2 יחידות דואר ובנוסף 6 מרכזי מסירה לרווחת התושבים.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן