מחר בערב תיפתח בבריכת נורדאו בהרצליה ב' סדנה להעצמת נערות, פרי יוזמתה של אורלי אלימלך, שאיבדה את בתה יובל ז"ל לפני ארבע שנים. אורלי מספרת מהי מטרתה בהעברת הסדנה, למי מיועדת ומה יקבלו בה הנערות

שרון יונתן

"החלטתי ליזום את הסדנה מתוך האובדן הפרטי שלי" אומרת אורלי אלימלך, שפותחת מחר (שני) סדנה להעצמת נערות שתתקיים בבריכת נורדאו בימי שני וחמישי במהלך כל חודש אוגוסט.

אורלי (בתמונה), אם לשניים, בעלת תואר שני בחינוך גופני, תזונאית טבעית במכללת רידמן ומורה לחינוך גופני, איבדה את בתה יובל ז"ל לפני 4 שנים בנסיבות טראגיות, בהיותה בת 17 וחצי בלבד. מאז היא מקדישה את תחום עיסוקה להנצחתה ואף הקימה בעיר מגוריה הקודמת סדנה על שמה להעצמת נערות, אבל מעבר לכך נמנעת לדבר על כך בפומבי.

אורלי מספרת כיצד יצאה לפועל הסדנה שנקראת "להיות את" בבריכת נורדאו: "זה משהו שרציתי לעשות במהלך החופש הגדול. פניתי לשי הדרי, מנהל בריכת נורדאו, והוא נרתם לעניין בשמחה מאחר וראה חשיבות בסדנה כפרויקט ייחודי שחסר בהרצליה ועל כך אני מודה לו מאוד".

אורלי, למי מיועדת הסדנה?

"הסדנא מיועדת לנערות בגילאי 12 עד 15 שצריכות להתמודד עם בעיות חברתיות. הסדנא תעניק להן עזרה בקבלת כלים להתמודד מול לחצים בבית הספר והחברה כולה. המטרה היא לתת לנערות כלים כדי שיוכלו להעצים את עצמן במספר תחומים כמו מחול, קואצ'ינג, ניראות חיצונית, עבודה פנימית ועוד".

עד כמה חשוב לך להוציא סדנה זו לפועל לזכר בתך?

"מאוד. זאת למעשה הדרך שלי להנציח את זכרה. זהו פרויקט שנולד מתוך האובדן האישי שלי וממשיך את דמותה המיוחדת. אני ממשיכה את דרכה של יובל שעזרה לנערות אחרות והעצימה אותן בדרכה".

בסדנה יקבלו הנערות בין היתר: אימון עיצוב וחיטוב, סדנת סטיילינג, תזונה נכונה לגילאי העשרה, היפ הופ – סדנת ריקוד, סדנא להכנת ארוחת בוקר אמון פילאטיס, הרזייה והשמנה, קואצ'ינג ועוד.

לפרטים נוספים ניתן לפנות לאורלי : 0502244091

יובל אלימלך
יובל אלימלך ז"ל – עזרה והעצימה נערות אחרות

.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן