רשת מגוונים חוגגת עם תושבי רמת השרון את סוכות גם בסגר עם שפע של פעילויות ואירועים מיוחדים

שרון יונתן

רשת מגוונים נרתמת למען תושבי רמת השרון ומארגנת שלל פעילויות בימי חול המועד. המיזם הרשתי הגדול הוא סוכות מיניאטוריות, כאשר במרכזי הרשת יצרו ערכות מיוחדות לבנייה ויצירת סוכה קטנה כולל קישוטים להרכבה במסגרת משפחתית. מאות תושבים הגיעו לקבל ערכות בכל מרכזי הרשת.

צוות תכנית יול"א הכין עבור ילדי הגנים חוברת פעילויות ויצירה מיוחדת לסוכות, הנאה לכל המשפחה, והתושבים הוזמנו למרכזים לקבל את החוברת.

תחום הנוער במגוונים יקיים אירוע לנוער עם הדר לוי שמגיעה לסטנד אפ קורע מצחוק, בזום, מלא באילתורים ואינטרקציה עם הקהל, ביום שלישי ה- 6.10 בשעה 18:00.

לילדים שאוהבים "מבוכים ודרקונים" אירגנו במגוונים קייטנה און ליין במהלך סוכות. נהנים ממשחקי חשיבה, חרבות, ואסטרטגיה, ומכל ההרפתקאות דרך המחשב בבית. בהנחיית יקיר פרנק. לילדי כיתות א' ומעלה. 4-8.10 בין השעות 9:00-12:30

ולא רק הילדים יהנו מפעילויות: מגוונים גולן מזמינים את התושבים לאירוע שירה בציבור. נרים כוסית, נשיר שירי חג, נעשה קצת שמח ביחד. על המוזיקה: קאנטרי מיוזיק! יום שני 5.10 בשעה 19:00.

משחק טריוויה נושא פרסים לכל המשפחה בנושא סוכות והשכונה. דרך אפליקציית קהות. פרס ראשון תווי שי בשווי 630 ש"ח. יום חמישי 8.10, בשעה 18:00

במגוונים אלי כהן יחלקו לתושבי השכונה ערכות להכנת קישוטים לסוכה, ניתן להגיע למתנ"ס (ירמיהו 1) ביום ראשון 4.10 בין השעות 10:00 עד 20:00 לקבל ערכות. מספר הערכות מוגבל. כל הקודם זוכה.

במגוונים הזמינו את התושבים לצלם את הסוכה ולתייג את מגוונים גולן בפייסבוק ובאינסטגרם. המשפחה עם הסוכה הכי מקושטת, משפחתית ומיוחדת תזכה בפרס שווה. ועוד המון סרטונים של הכנת קישוטים לסוכה בשיתוף צוות צהרוני בתי הספר מחכים לתושבים בפורטל מגוונים באתר.

חבר המועצה עו"ד עידן למדן ויו"ר דירקטוריון מגוונים: "סוכות הוא חג שכל מטרתו להאיר ולקרב לבבות, ולהתלכד יחד כל המשפחה, ובעת כזו שכולם בבית, רשת מגוונים שמובילה את קהילת רמת השרון מתגייסת למען תושביה ומציעה לתושבים מגוון כל כך רחב ועשיר של אירועים ופעילויות, גם בסגר. אני מזמין את כל התושבים להשתתף כי זו הזדמנות נפלאה להתלכד יחד, לחגוג ולשמוח בחג".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן