ד"ר עירוני החליפה בתפקידה את סיגל דדון לוי שכיהנה בתפקיד בארבע וחצי השנים האחרונות. עם כניסתה לתפקיד אמרה: "מגפת הקורונה מציבה אתגרים רבים למערכת הבריאות ואנחנו עושים לילות כימים כדי להמשיך להעניק את השירות הטוב ביותר לחברי מכבי"

 

שרון יונתן

צילום: עופר חג'ייב

דורון כץ נדל"ן מעוניינם למכור נכס?

ד"ר אנג'לה עירוני (בתמונה), שכיהנה בארבע וחצי השנים האחרונות כראש אגף הסיעוד והמוקדים הרפואיים במכבי שירותי בריאות, מונתה לראש מחוז השרון. מחוז השרון מונה מעל חצי מיליון חברים ופרוס מקיסריה וחדרה בצפון דרך הרצליה, רעננה, רמת השרון, הוד השרון, כפר סבא ועד ראש העין, גבעות השרון וישובי השומרון.  ד"ר עירוני החליפה בתפקידה את סיגל דדון לוי שכיהנה בתפקיד בארבע וחצי השנים האחרונות.

ד"ר אנג'לה עירוני בת 48, אם לשניים ומתגוררת במודיעין,  בעלת  תואר ראשון בסיעוד, תואר שני בבריאות הציבור ותואר שלישי (דוקטורט) במנהל מערכות בריאות עם התמחות בטלה רפואה. במסגרת תפקידה כראש אגף הסיעוד והמוקדים הרפואיים במכבי הובילה פרויקטים אסטרטגיים ייחודיים כמו שירות אשפוז בית שהושק לראשונה על ידי מכבי והפך באחרונה לשובר שוויון במאבק בנגיף הקורונה, הובילה הטמעת תשתיות טכנולוגיות מתקדמות למתן שירותים רפואיים ברמה ארצית בתחומי בריאות האישה והילד, ניהלה את מבצע חיסוני השפעת ועוד. עם פרוץ מגפת הקורונה מונתה ד"ר עירוני, בנוסף לתפקידה, לפרויקטורית הקורונה של מכבי מול גורמי חוץ.

עם כניסתה לתפקיד אמרה ד"ר אנג'לה עירוני: "אני מאמינה במכבי כארגון מוביל ופורץ דרך בתחום הבריאות. יש לנו אחריות לחזק את הרפואה בקהילה ולשפר את איכות החיים של החברים שלנו באמצעות שילוב של יכולות טכנולוגיות ואנושיות. מגפת הקורונה מציבה אתגרים רבים למערכת הבריאות ואנחנו עושים לילות כימים כדי להמשיך להעניק את השירות הטוב ביותר לחברי מכבי. אני משוכנעת שיחד עם הרופאים, המנהלים והצוותים המצוינים שלנו, נמשיך להיות הקופה המובילה באזור השרון ולהמשיך את תנופת העשייה והצמיחה של מכבי".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן