מחלקת הרווחה של המועצה המקומית, בעזרתן של שתי אימהות ומספר ילדים, הוציאה לפועל מבצע אריזות חבילות מזון שנשלחו למשפחות נזקקות של חיילים ממודיעין ומגולני. כל הכבוד!

שרון יונתן

לקראת ראש השנה מחלקת הרווחה של המועצה המקומית כפר שמריהו רתמה, כחלק מפעילות ההתנדבות של כיתות ו׳, שתי אימהות ומספר ילדים ששימחו משפחות נזקקות של חיילים בחיילות מודיעין וגולני לקראת ראש השנה. האימהות, קרן שמיר ומארין רקנאטי, אירגנו את הילדים לאריזות חבילות מזון אשר נשלחו לבסיס מודיעין ולבא״ח גולני לקראת החג. הילדים שהתנדבו הם: איתן בן עזר, ליה בר, אריאל שמיר, נאיה רקנאטי, עדי מודעי, ענבר שקד, עידו אונגר, עידו לוי , עילי הרצברג, רון לאופר ויהונתן לימן הדר.

יש לכם רגישות? תתחברו לאתר הרווחה והחברה של ישראל!

בתוך כך, סרג' קורשיא, ראש מועצת כפר שמריהו, התייחס בדף הפייסבוק של המועצה לסגר שיחל בעוד שעות ספורות: "הממשלה הטילה סגר במהלך תקופת החגים. הכללים משתנים מרגע לרגע ואנחנו מנסים להישאר מעודכנים. אני סמוך ובטוח כי כולנו מבינים את גודל השעה ואת האחריות המוטלת על כתפי כל אחת ואחד מאיתנו. שמירה על הכללים היא שמירה עלינו, על משפחתנו ועל שכנינו. בית הכנסת בשיתוף המועצה הכין מתווה לתפילות בחגים. אני מאמין שהמתווה מאזן בין הצורך של המתפללים להתפלל ובין הצורך בשמירה על בריאות הציבור בהתאם להנחיות הממשלה".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר יונה לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן