מדובר בקבוצה חברתית באזור השרון שמפגשיה מיועדים להיכרויות בין גברים ונשים, פנויים ופנויות בלבד, לקשר רציני בלבד והיא פועלת בחינם וללא מטרות רווח. איתי קישנר, מנהל הקבוצה: "הכירו דרכנו כבר 33 זוגות ואנחנו מזמינים עוד אנשים להצטרף אלינו"

שרון יונתן

טרנד חדש באזור השרון: מזה מספר חודשים פועלת בערי השרון קבוצת "השרונים" – קבוצה חברתית באזור השרון, הפועלת ללא מטרות רווח וללא תשלום.

אנשי ונשות הקבוצה מקיימים מפגשים חברתיים, כאשר המטרה היא היכרויות בין בני זוג פנויים בלבד. את הקבוצה מנהל איתי קישנר, בן 36 רווק תושב כפר סבא, העובד בתחום הגינון. איתי מספר על מפגשי הקבוצה: "כל המפגשים שלנו הם בחינם ומתקיימים תחת אווירה משפחתית כמו בבית, כאשר כולם מכירים את כולם וחובה להגיע למפגשים שלנו עם מסיכה ומי שלא לובש מסיכה או שלא מרגיש טוב מתבקש לעזוב את המפגש כי לנו מאוד חשוב לשמור על הבריאות של חברי הקבוצה שלנו. המפגשים נעשים כל שבוע בעיר אחרת, כאשר בשבוע שעבר קיימנו מפגש בפארק הרצליה".

איתי מסביר כי מדובר בקבוצה שהיא פלטפורמה טובה להיכרויות ושידוכים: "הקבוצה מיועדת לתושבי ותושבות ערי השרון בסטטוס: רווקים ורווקות, גרושים וגרושות, אלמנים אלמנות בגילאי 30 ועד 60. אנו מזמינים את כל מי שעומד בקריטריון זה להצטרף לקבוצת וואצאפ "מפגשים והכרויות שלנו" ולהגיע ולהכיר את החצי השני שלכם. כדי להצטרף לקבוצת השרונים יש להיכנס לפייסבוק פרטי שנקרא –  "איתי ואבי שרון שרונים" ולהשאיר שם הודעה. אנחנו בודקים שמדובר בפרופיל אמיתי ומבקשים לדעת סטטוס כי אצלנו פרודים ונשואים לא נכנסים לקבוצה שלנו, אלא רק רווקים רווקות גרושים גרושות אלמנים אלמנות. לאחר בדיקה קטנה אנחנו מכניסים אותם לתוך קבוצות הוואצאפ שלנו. כמו כן, ברצוני לציין שאנחנו גם מתנדבים למען הקהילה בחגים. אנחנו הקבוצה החברתית היחידה בישראל שאצלנו יש גם חילונים גם מסורתיים וגם דתיים".

איתי מוסיף שמעל 33 זוגות הכירו כבר דרך הקבוצה: "ההיכרויות מתבצעות רק דרך המפגשים שלנו ורק שם מכירים. גם אני מחפש קשר רציני ואני מקווה למצוא אותה בקרוב בקבוצה שלנו".

איתי קישנר מנהל קבוצת פנויים פנויות
איתי קישנר, מנהל קבוצת "השרונים" – מזמין אתכם להצטרף לקבוצה

.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן