בעלי הכלבים בשכונה זוכרים כי העירייה הבטיחה בחודש אוקטובר האחרון כי העבודות להקמת הגינה יחלו בתוך חודשים ספורים. כעת העירייה מבטיחה כי העבודות יחלו בשבועות הקרובים. האמנם? ימים יגידו

שרון יונתן

בתמונה: שטח גינת הכלבים המיועד ברחוב האירוסים

מתי תוקם גינת כלבים בהרצליה ב' לרווחת בעלי הכלבים בשכונה? תלו מתי שואלים את עיריית הרצליה.

לפני שבעה חודשים, אי שם בחודש אוקטובר 2020, הוציאה העירייה הודעה ולפיה תוך חודשים ספורים אמורות להתחיל העבודות להקמת גינת כלבים ברחוב האירוסים, באמצעות החברה הכלכלית לפיתוח, בעלות של כמליון שקלים.

העירייה הדגישה אז כי תכנית פיתוח הגינה, שתהיה גדולה ומרווחת ותמוקם בחורשת עצים מוצלת, כוללת בין היתר שבילי הליכה, גינון מתאים, תאורה, מתקני שקיות לאיסוף צרכים, ריהוט רחוב ומתקני משחק ייעודיים לכלבים, ביניהם: מתקן "עלה ורד" לכלבים, משטחי קפיצה מדורגים, רמפת קפיצה וברזיה לכלבים.

אז "החודשים הספורים" כבר גדלו לשבעה חודשים ותחילת עבודות עדיין אין. בעקבות פניית "שרון און ליין" הגיבה העירייה השבוע כי נבחר קבלן לביצוע וכבר בשבועות הקרובים יחלו העבודות להקמת הגינה, אבל לא צוין מועד מדויק. האם הפעם העירייה תעמוד במילתה? ימים יגידו.

תושבת השכונה ובעלת כלב ביטאה השבוע את תחושת בעלי הכלבים בשכונה: "מזה 7 שנים שהעירייה מבטיחה גינת כלבים. אחת הוקמה והושבתה ולא נראה כי ההבטחות מאוקטובר מתממשות. עשרות גינות ענקיות לילדים ואף לא שטח אחד מוקצה לחברים על ארבע ויש עשרות כאלה. צריך להדגיש שבשנתיים האחרונות נוספו מאות תושבים בשכונת הרצליה הילס וגם להם אין מענה. למרות בקשות, פניות, ועצומות לעירייה, עדיין התשובה של ״תוך מספר שבועות״ נשמעת כסתימת פיות והתחמקות. אנו רוצים לראות קבלן בשטח, לא עשרות מתקנים ושבילים. גינה אחת מגודרת שתאפשר משחק חופשי ומפגש כלבים ובעליהם. פשוט כבר לא מאמינים שלמישהו שם אכפת. זה זלזול בתושבים".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן