הרגע לו חיכו בעלי כלבים רבים הגיע, כאשר מועצת העיר הרצליה אישרה אמש תיקון לחוק העזר בנושא כניסת כלבים לחופי הים ומעתה יוכלו בעלי הכלבים לבא עם חיית המחמד האהובה עליהם לשלושה חופים בהרצליה: חוף אפולוניה, חוף סידני עלי והחוף הדרומי לחוף הנפרד. הללויה!

שרון יונתן

צילום: יעל אורי

דורון כץ נדל"ן מעוניינם למכור נכס?

בשורה נפלאה לבעלי הכלבים: מועצת העיר הרצליה העבירה אמש תיקון משמעותי לחוק העזר בנושא כניסת כלבים אל חופי הים. בהתאם לתיקון, יוכלו בעלי הכלבים להגיע עם כלביהם לשלשה חופים בהרצליה: אפולוניה, חוף סידני עלי והחוף מדרום לחוף הנפרד וזאת במהלך כל השנה ולא רק בתקופה מוגבלת כבעבר.

כמו כן, על פי התיקון, לראש העירייה תהיה האפשרות לקבוע אזורים בחופי הרצליה בהם ניתן יהיה לשהות עם הכלבים כשהם משוחררים, ללא רצועה ומחסום. ראש עיריית הרצליה, משה פדלון, בירך על הסכמת המועצה לתיקון החוק ואמר כי אין ספק שמדובר בתיקון של חוקי העיר אשר יביא להנאה גדולה לכלבים ולבעליהם. על כוונת העירייה לתקן את חוק העזר פרסמנו ב"שרון און ליין" ב- 9 בנובמבר.

מאיה כץ, חברת מועצת העיר הרצליה ויו"ר האופוזיציה, אמרה ל"שרון און ליין": "אנחנו שמחים וגאים שהתהליך שיזמנו עוד בקדנציה הקודמת הושלם. גם חברי הקואליציה הצביעו בעד ההצעה לסדר שהעלנו לפני מספר חודשים לקדם את חוק העזר ולהקים חוף ים לכלבים. נמשיך לקדם את הרצליה כעיר ידידותית לכלבים. נמשיך לפעול גם מהאופוזיציה לטובת העיר. מדובר באחת ההצעות שהועלו על ידינו שאושרו פה אחד בישיבת המועצה ואני מודה לכל הצוות המקצועי שליווה את התהליך וגם לכל חברי המועצה וראש העירייה שתמכו בהצעה שלנו. כעת הגיע הזמן להרחיב בצורה משמעותית את גינות הכלבים בעיר מ- 11 גינות כיום ל- 100 גינות גם כדי לתת מענה לצורך וגם כדי להקל על השכנים שגובלים בגינות הקיימות שעמוסות בגלל שאין מספיק גינות".

ליאורה מעוז, תושבת הרצליה ובעלת שני כלבים (אחד מהם בתמונה למעלה), שהייתה גם היא ממובילי המאבק, אמרה הבוקר: "סוף סוף זה קורה גם בהרצליה. עברנו דרך לא קלה ועדיין דרך ארוכה לפנינו. הרצליה מצטרפת לאחותה הגדולה תל אביב בהבנה שיש צורך במרחבים פתוחים המיועדים לשחרור כלבים. זה יום חג לבעלי ואוהבי הכלבים. תודה לכל מי שעזר, תמך, דחף ובמיוחד לחברי המועצה מאיה כץ ויריב פישר".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן