בסיעת "דרך חדשה" לא חיכו יותר מדי וכבר אמש, לאחר הצהרת ראש הממשלה על מענק כסף לכל אזרח, יצאו בקריאה לתושבי הרצליה לתרום למי שבאמת זקוק לכסף. איך זה מתבצע? כל הפרטים בכתבה הבאה

שרון יונתן

הצעד של ראש הממשלה, בנימין נתניהו, לחלק כסף לכל תושב, גרר ביקורות רבות על היעדר קריטריונים ומבחן הכנסה. בסיעת "דרך חדשה" בהרצליה, המייצגת את תושבי הרצליה הצעירה, החליטו לצאת באופן מיידי במיזם לטובת אלו שבאמת זקוקים לכסף.

יחד נדליק את האור. חנוכה 2023. פרטים על הדלקת הנרות והפעילוית בעיר, באתר ובפייסבוק של העירייה

מדובר ביוזמה של דנה אורן ינאי (בתמונה), חברת מועצת העיר מטעם סיעת "דרך חדשה", יחד עם רווית אלקיס יגרמן מ"דרך חדשה" וניבה בז'ז'ינסקי, פעילה חברתית מהרצליה הצעירה. אמש, זמן קצר לאחר פרסום התכנית, פירסמו שלושתן את הפוסט הבא:

"הערב שמענו שהמדינה תעביר מענקים כספיים ללא אבחנה בין מי שצריך למי שלא צריך. התכנית גורמת לזה שמעט מדי כסף מגיע למי שזקוק לו כאוויר לנשימה, ולמשפחות חזקות מגיע מענק שהן יכולות גם בלעדיו. לכן, החלטנו ב"דרך חדשה", לסייע לתושבי הרצליה ולתקן את התכנית הכלכלית הזו בכלי האזרחי של ערבות הדדית. אנחנו נאסוף שמות של תושבות ותושבי הרצליה שרוצים להעביר הלאה את סכום המענק או חלק ממנו, ושמות של אלו שזקוקות וזקוקים לו להישרדותם המיידית".

בפוסט צוין כי העברת הכסף תיעשה כמובן באופן אנונימי ומכבד. "נשמח אם תעבירו לנו את שמותיכם ותציינו האם אתם מעוניינים לתת, או זקוקים לקבל – בלינק הבא".

ללינק ההרשמה לחץ כאן

להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר יונה לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן