שחר ומיכל מיכאלי מרמת השרון שילמו בחודש נובמבר מקדמה בסך 7,500 שקלים לחברת "על הגג הרצליה", עבור בר מצווה לבנם באולם "דופלקס אירועים" בהרצליה. האירוע בוטל בשל מגפת הקורונה ולאחר שבני הזוג לא קיבלו את כספם בחזרה הם הגישו תביעה לבית המשפט לתביעות קטנות. אתמול פסק בית המשפט לטובתם

שרון יונתן

בית המשפט לתביעות קטנות בהרצליה פסק אתמול כי בני זוג מרמת השרון, שחר ומיכל מיכאלי, יקבלו מחברת "על הגג" הרצליה, המפעילה את אולם "דופלקס אירועים" במערב הרצליה, סכום של 7,500 שקלים, אותו שילמו כמקדמה עבור אירוע בר המצווה של בנם שבוטל עקב מגפת הקורונה.

תחילת הפרשה כאשר שחר ומיכל מיכאלי שילמו בסוף חודש נובמבר האחרון סכום של 7,500 כמקדמה לאירוע בר המצווה של בנם גיא שהיה מתוכנן להתקיים ב-23 לאפריל השנה. בתאריך ה-15 למרץ הודיעה החברה למשפחת מיכאלי כי נבצר ממנה לקיים את האירוע כתוצאה ממגפת הקורונה, וזאת על פי הנחיות הממשלה. לבסוף, אירוע בר המצווה נערך בבית (בתמונה), במתכונת מצומצמת בחוג המשפחה הגרעינית, בשילוב אפליקציית "זום".

בכתב התביעה נכתב: "התובעים פנו מספר פעמים אל הנתבעת בדרישה לקבל חזרה את כספי המקדמה עבור האירוע, שלא נערך, אולם נתקלו בסירוב מעשי, המלווה בשורה ארוכה של תירוצים. אשר על כן, מתבקש בית המשפט הנכבד לזמן את הנתבעת, ולחייבה להחזיר את סכום המקדמה בתוספת הוצאות משפט".

עוד צוין בכתב התביעה: "הנתבעת מפעילה את אולם האירועים "דופלקס הרצליה" והיא בבעלות חמש חברות עסקיות. רוב החברות ובעליהן הרוויחו בשנים האחרונות מליוני שקלים, כאשר התובעים לא היו שותפים לרווחים העצומים. מסיבה זו, התובעים אינם צריכים להתחלק או להשתתף בהפסד או היעדר רווח, אשר נגרמו בחודשים האחרונים, כתוצאה ממגפת הקורונה".

לדיון שהתקיים אתמול התייצבו שחר מיכאלי וחברו יריב לוין, תושב רמת השרון, שסייע לו בהתנהלות מול החברה. השופט יוסי ברכיה פסק: "התובע (מיכאלי – ש.י.), שהסתייע במר לוין, אישר בפניי את פרטי תביעתו ואף הציג בפניי אסמכתא לכך שהוא שילם לנתבעת את הסך של 7,500 שקלים. בנסיבות אלו, על הנתבעת לשלם לתובע את הסך של 7,500 שקלים בתוך 30 יום מהיום שאם לא כן סכום זה יישא ריבית והפרשי הצמדה, החל מהיום ועד ליום התשלום המלא בפועל".

חברת "על הגג הרצליה", המפעילה את "דופלקס אירועים", סירבה להגיב לכתבה.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן