רס"ן מ', בן 35 מהרצליה, הוא מפקד יחידת הגילוי 503 בחיל האוויר. עד אשר זכה להוקרה המכובדת הוא שירת במספר תפקידים בחיל. על בחירתו אמר השבוע: "אני רואה בזכייה שלי ציון דרך מרשים ומרגש". שאפו ענק!

שרון יונתן

בתמונה: רס"ן מ'. צילום: דובר צה"ל

בודדים הם החיילים והקצינים שזוכים להכרה של מצטיינים בצבא. אחד מהם הוא רס"ן מ' מהרצליה, מפקד יחידת הגילוי 503 בחיל האוויר, שזכה כמצטיין הרמטכ"ל לשנת 2021.

מ' בן 35, נשוי ואב לשלושה ילדים ומתגורר בהרצליה. הוא ואשתו ביחד עוד מהתיכון ובעבר אביו היה קצין בחיל האוויר. בינואר 2004 התגייס מ' לקורס טיס 153 והתנדב לקורס קציני בקרה. הוא הוצב ביחידת הבקרה האווירית 509 וכחלק מהקורס נשלח לטפל בהתנתקות מעזה. 

מ' מספר: "אחד היישובים שפיניתי היה של מכר מקורס טיס. זה אירוע קשה ומורכב, אבל לא משנה מה היא עמדתך הפוליטית, צריך לבצע את המשימה בשם המדינה והחלטותיה".

לאחר מכן המשיך מ' את ההכשרה במשך שלוש שנים ובשנת 2008 עבר למטה המבצעי בקריה. הוא שירת שם כשנה ואז נכנס לתוכנית שירות וקודם לתפקיד מפקד גף. שם היה מ' במשך שלוש שנים נוספות, במסגרתן עשה תואר ראשון במדעי המחשב בבר אילן. בשנתיים הבאות היה למפקד גף בקרה ומבצעים ואז למפקד גף תעבורה ורמ"ד במטה המבצעי. 

על הצטיינות הרמטכ"ל הוא מספר: "אני רואה בזכייה שלי ציון דרך מרשים ומרגש. תמיד ידעתי שכל מה שצריך זו עבודה קשה ואמונה עצמית".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן