היום (שני, 13.6) תיפתח תערוכת צילומים מיוחדת במינה ביוזמת עיריית כפר סבא, שתציג איך הורים לילדים על הספקטרום האוטיסטי מתמודדים בחיי היום יום.

החברה העירונית לפיתוח תיירות הרצליה מארחת את פסטיבל ג'אז על הים. בימי חמישי 19:30-21:00 חוף אכדיה על הדשא. 9.6.22 ישרא-דיקסי בנד. 16.6.22 עדן הולן ואילן ליבוביץ'. 23.6.22 ליאוניד בטשקה. 30.6.22 חמישיית אסף יוריה וז/וקה פרפיניאן

יפעת פאר, תושבת העיר כפר סבא, היא צלמת ואימא לחמישה ילדים. בנה הבכור, עילי, אובחן על הרצף האוטיסטי כשהיה בן 10. כמו הרבה הורים גם יפעת הופתעה מאוד מהאבחנה ולא שיתפה אף אחד מהקרובים אליה במשך שנתיים. "אחרי שנתיים הבנתי שאין לי יותר מה להתבייש". משתפת יפעת. "עילי התחיל לקבל כלים ונכנס לכיתת תקשורת בעיר. החלטתי שאני יוצאת החוצה עם הסיפור דרך תערוכת צילומים שאני צילמתי".

בשעה 20:00 תתקיים במרכז קהילתי בית הסטודנט בכפר סבא  הרצאה ותערוכת צילומים מפי יפעת פאר. התערוכה "לחבק את האוטיזם" תוצג במשך שבועיים ובה יוצגו תמונות של 12 ילדים, כולם נמצאים על הרצף האוטיסטי וליד כל תמונה יהיה הסבר מנקודת מבטה של האימא.

"המטרה של התערוכה היא לבוא ולספר את הקשיים וההתמודדות של הורים לילדים על הספקטרום האוטיסטי, תספר איך נראית שגרת היום , למה הילדים מתנהגים בצורה מסוימת, מה האתגרים הכרוכים בגידולים ועוד." מסבירה יפעת, שתעביר הרצאה ביום פתיחת התערוכה, שבו היא תשתף ותקיים שיח פתוח עם הקהל שוכל לבוא ולשאול שאלות. "התערוכה מתאימה כמובן גם להורים לילדים רגילים שיוכלו להעביר לילדיהם את קבלת השונה, וגם לצוותי הוראה ומורים שחווים את הילד בצורה שונה מאיך שאנחנו ההורים חווים בבית אותו. בלב, בנשמה, עילי הוא ילד כמו כולם, ילד שזקוק לחברים, לאהבה. הוא נותן לכולנו הזדמנות להציץ אל האחר, אל ההתמודדות היומיומית וביחד להוריד את החומות ולצור חברה טובה יותר".

יום שני 13.6,  20:00,  מרכז קהילתי בית הסטודנט, רחוב שרת 6, כפר סבא.

 


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן