בעקבות מקרה התקיפה המזעזע של צביקה סודרי בן ה-41, תושב כפר סבא שלוקה בתסמונת דאון, במכולת בעיר, הגיע היום (שלישי, 19.7) ראש העירייה רפי סער למקום עבודתו של צביקה במע"ש והפתיע אותו. צביקה מאד התרגש מביקור הפתע של ראש העיר.

הדר פז טיפול נפשי באומנות

ראש העירייה סער ציין: "את צביקה אני מכיר מאז ומתמיד, הוא אחיה הצעיר של ליאור סודרי, בת שכבתי, ואחת לשבועיים בימי שישי אני פוגש אותו בעיר. מאז שראיתי את התמונות המזעזעות שחשפו את התקיפה הבלתי נתפסת של צביקה, אני לא מצליח להירגע. אני גם לא מצליח להבין איך מישהו מסוגל לתקוף בברוטליות ולפגוע באדם שכולו טוב. חיבקתי אותו ואמרתי לו שהחיבוק הזה הוא לא רק ממני, אלא מכל תושבי העיר הנפלאים שלנו".

סער הוסיף: "החוויה שצביקה עבר היא נוראית ומטלטלת. אלימות אכזרית, ועוד בעיר שלנו, היא דבר שאני לא מוכן לקבל בשום צורה ואני בטוח שכך מרגישים כל תושבי כפר סבא, כי אנחנו עיר שתמיד העלתה על נס ערכים של סובלנות וקבלת האחר. התוקף צריך להיענש ולשלם את המחיר למען יראו וייראו, אני מצפה ודורש את טיפול המשטרה בנושא. אין מקום בשום חברה, ובטוח שלא בעירנו, לאלימות שכזו".

מע"ש הוא מרכז תעסוקה שיקומי (או מפעל עבודה שיקומי), מסגרת המשלבת מרכז הכשרה ושיקום עם מקום עבודה. המסגרת מיועדת להכשיר את הבוגרים לחיי עבודה, לאחריות ולעצמאות מרבית וכן להכינם, במידת האפשר, לעבודה בשוק החופשי. עם זאת, עבור רוב המועסקים מרכז התעסוקה משמש מקום עבודה קבוע בחייהם הבוגרים.

יום העבודה מתחיל ב-8:00 בבוקר ומסתיים בשעות אחר הצהריים, לרוב ב- 15:00 או 16:00 – שעת הסיום משתנה בהתאם לאופי העבודה וליכולותיו של כל חניך. הפעילות במסגרת נעשית בהשגחה מלאה של מדריכים.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן